ReCeNe.ul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multumesc radu, sa vad ce o sa rezolv pana la urma..
    stie cineva de pe ce masina provine sistemul de spalare din video.ul de pe you tube?
    sigpic

    Comment


    • de pe skoda

      Comment


      • Originally posted by nicu_rcn View Post
        te cred ca ies mai ieftin, insa momentan nu am banii necesari pentru o instalatie buna, cum e a ta de exemplu, asa ca ma rezum la ceva "de moment" ca sa zic asa!
        Mai ieftin este mersul pe jos

        Vad ca ai planuri mari la masinuta.Incearca prin dezmembrari si cauta instalatia aceea de faruri, dar nu neaparat de Skoda.
        real power..... diesel power by

        Comment


        • Originally posted by MirCip View Post
          de pe skoda
          multumesc de informatie!

          Originally posted by cosmindan View Post
          Mai ieftin este mersul pe jos

          Vad ca ai planuri mari la masinuta.Incearca prin dezmembrari si cauta instalatia aceea de faruri, dar nu neaparat de Skoda.
          mersul pe jos e si ieftin si sanatos
          ce sa facem, imbunatatim si noi loganelele
          Last edited by nicu_rcn; 31 October 2011, 21:31. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic

          Comment


          • in week.end masinuta a primit si incaltari de iarna (multumesc savoiu rf82 pentru indrumare si timpul acordat)
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • vine iarna bine-mi pare , in gradina am o floare :P

              Comment


              • Aveai dreptate, Nicu. Chiar arata bine anvelopele Din pacate, nu pot sa ajung saptamana asta pe acolo, sa-mi iau si eu Oricum, iti multumesc inca o data pentru informatii
                sigpic

                Comment


                • daca vroiai anvelope mai bune ca alea, trebuia sa dai un mass, aveau baietii aia la vulcanizarea din Otopeni dunlop 195/65/15 la 130 cu tot cu montaj

                  Comment


                  • Originally posted by hmv86 View Post
                    vine iarna bine-mi pare , in gradina am o floare :P
                    acum poate sa vina fara probleme

                    Originally posted by alexgrasu View Post
                    Aveai dreptate, Nicu. Chiar arata bine anvelopele Din pacate, nu pot sa ajung saptamana asta pe acolo, sa-mi iau si eu Oricum, iti multumesc inca o data pentru informatii
                    cred ca o sa gasesti si mai tarziu, sau daca vrei ia legatura cu hmv, sunt putin mai scumpe, insa el zice ca merita banii, asa cum pot spune s eu despre ale mele!
                    astazi am pus si gumele pe spate, good year (de anul trecut) + roluit ambele jante de pe spate
                    Last edited by nicu_rcn; 1 November 2011, 20:53. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic

                    Comment


                    • Nicule te ai pregatit din plin de iarna dar zapada cand vine?
                      SRF TARGOVISTE

                      Comment


                      • Daca stiam cand vine nu puneam cauciucurile de pe acum
                        sigpic

                        Comment


                        • Nicule, tu intrebai de xenon 3000k in proiectoare, am pus eu la mine aseara, uite o comparatie intre 6000 si 3000. In poza nu e redata prea fidel culoarea, dar e galben de-adevaratelea.
                          Attached Files
                          INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                          Comment


                          • Tu ai pus de 3000k in far? Sunt bune pe ceata/ploaie ca d.aia ma intereseaza neaapararat de 3000k, ca daca sunt ca si alea de 6000k, iau d.alea si gata.
                            Ps: acum am vazut ca sunt in proiectoare! (sunt pe telefon si d.aia)
                            Last edited by nicu_rcn; 3 November 2011, 12:51.
                            sigpic

                            Comment


                            • Cred ca mai dimineata vine si zapada e pe vine!
                              SRF TARGOVISTE

                              Comment


                              • Am achizitionat un set de placute TRW cu senzor pentru uzura, citisem mai demult pe un thread despre montarea senzorului, insa nu il mai gasesc, ma poate ajuta cineva cu indicatii sau cel putin cu un link catre threadul respectiv?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google