ReCeNe.ul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    aviatorule nu fi modest ca si golanul tau e frumos, ar trebui sa.ti faci si tu un my ride.

    la multi ani tuturor cu numele de nicolae
    Last edited by nicu_rcn; 6 December 2010, 07:56. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • #47
      frumoasa masina daca ai pune niste folii ar arata mult mai bine

      bafta cu modificarile si multi km fara probleme
      sigpic http://www.loganclub.ro/forum/my_dni-t26357.html

      Comment


      • #48
        sunt si foliile in plan, dar momentan proiectoarele originale si vopsirea barelor
        si tie la fel logan_bihor
        sigpic

        Comment


        • #49
          Sal, imi plac ceasurile, plasa din locul grilei.Dar parca ceva e in neregula cu fata masinii, e prea mare distanta intre capota si faruri iar banda cromata de deasupra plasei pare a fi de mcv.
          Tinc fest !!

          Comment


          • #50
            ai observat bine;) nu e v.ul de mcv, insa plasa am taiat.o putin mai mare si bara sta mai jos cu cativa milimetri, din cauza ca nu se mai aseaza perfectin locul ei d.aia ti se pare si distanta de la capota dar pana rectific grila (cano o fi timpul mai bun ca sa pot da bara jos) o las asa, sau sper la o bara de mcv

            si cel mai sigur o sa dau bara jos cand or sa vina si proiectoarele

            m.am hotarat sa.mi achizitionez un kit xenon dar nu stiu pentru care din urmatoarele variante sa optez pentru a lumina si bine si pentru a deranja cat mai putin pe ceilalti
            1 xenon h1 55w pe scurta in angeluri
            2 bixenon de 35w in farurile stock
            3 lupe bixenon in farurile stoc 35w.
            Toate variantele la temperatura 6000k
            Eu as merge pe ultima dar si cea mai scumpa varianta, voi ce parere aveti?
            Last edited by nicu_rcn; 7 December 2010, 12:31. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic

            Comment


            • #51
              orice ar fi sa dar sa fie bixenon de 6000 In farurile stock se vede mai puternic....
              Imi place bordul...scoate V-ul cromat de la masca fata si stikerul ala mare cu Logan.
              si ca recomandare daca imi permiti: Strange bani de niste jante frumoase, folie pe geamuri obligat...si poate o suspensie :P
              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
              NT 90 RDD + NT 90 DDR

              Comment


              • #52
                cum ti-am, mai spus ! clar ULTIMA varianta ( sa ii faci s ioglinda negru mat si o sa arate chiar bine )
                Last edited by Dany_DNY; 7 December 2010, 22:19.
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • #53
                  dooku- nici o suparare, chiar iti multumesc de sfaturi, si eu am multe in cap, problema ca trebuie sa mai strang si bani (alea am de gand sa le scot cand ma apuc sa vopsesc si barele ca in pozele alea editate, adica alb total, dar asta cand o sa ma lase si timpul)
                  DNY - asa vreau si eu, pentru ca si mie imi place cu oglinda neagra/fumurie, dar lui nenea garcea crezi ca o sa.i placa
                  Last edited by nicu_rcn; 7 December 2010, 22:42.
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    iti mai iei un set de faruri originale in caz de ceva ;) ! le pui pe alea
                    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                    Comment


                    • #55
                      eu nu gasesc nici alea de reglaj
                      sti ca nu prea am timp, sunt cam in aceeasi situatie ca si tine dny

                      ma ajuta si pe mine cineva cu o schema electrica despre cum fac instalatia electrica de la proiectoare pana la blocul de lumini, vreau sa iasa ceva cat mai aproape de original cu aprinderea martorului in bord, ce fire trebuiesc trase, eventual poze ca inteleg mai bine decat schitele, multumesc anticipat
                      Last edited by nicu_rcn; 8 December 2010, 17:09. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Frumoasa masina, da parerea mea e sa dai jos proiectoarele gen mai sau macar schimbale cu unele albastre cu rosu(da sunt ilegale), asa ca mai bine scoatele si gata, si da jos abtipildul de la portbagaj cu logan, ar arata mai bine fara asta e parerea mea .Asteptam poze cu noile modificari

                        Comment


                        • #57
                          proiectoarele luni sosesc in magazin si pe miercuri, joi la mine (sper, dar asa mi.a zis distribuitorul), abtipildul cand o sa am timp si o sa fie si vremea favorabila.
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            frumoase luminile albe din bord.asa as vrea si eu.

                            Comment


                            • #59
                              Deja e mai frumoasa masina. Bafta in continuare
                              sigpic
                              Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                              Comment


                              • #60
                                multumiri irinel tin si logan 4 ever!
                                dar asa cum e si statusul e "under construction" si asa va fi mult timp ca mereu se gaseste cate ceva de facut, cred ca o sa.mi comand un autocolant ca al lui matheo66c, alias brabus
                                Last edited by nicu_rcn; 9 December 2010, 00:11.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google