ReCeNe.ul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dupa ce o sa o curat, ca ce e acum pe ea...cred ca imi iau ban daca pun poze asa
    mao repede as face poze acum sa pun pe threadul cu masinile murdare
    sigpic

    Comment


    • pai ia sa pui mana sa faci curat

      Comment


      • pai inauntru am facut, dar afara...e jale
        sigpic

        Comment


        • gata mishu, am facut repede doua poze si am fugit inauntru ca e frig afara
          in poze nu pare asa murdara, dar in realitate...
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • Trebuia sa o pui o fotografie mai veche cu ea curata, nu stia nimeni...!
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • Frumoasa masina nicule, o speli tu cand ai timp, in rest arata foarte bine!
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • Originally posted by kenjiro_sanga View Post
                Trebuia sa o pui o fotografie mai veche cu ea curata, nu stia nimeni...!
                La asta nu m.am gandit

                Originally posted by savoiu_rf 82 View Post
                Frumoasa masina nicule, o speli tu cand ai timp, in rest arata foarte bine!
                Mersi. Dar sa sti ca nu e chiar perfecta nici curata, are destule imperfectiuni, insa la anu' am planuri mari in privinta asta, posibil si o schimbare de culoare, insa cu schimbarea culorii nu sunt 100% decis, insa revopsirea va veni sigur!
                Last edited by nicu_rcn; 26 November 2011, 22:57. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic

                Comment


                • RCN-ule, nu schimbi culoarea Loganului ???
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • ti.am zis, sunt indecis inca, si daca o sa o schimb nu vreau o culoare banala, insa nici suma disponibila nu e uriasa!
                    Rog un coleg care a schimbat culoarea sa.mi spuna toate drumurile care trebuiesc facute!
                    sigpic

                    Comment


                    • Primul drum la vopsitorie, dupa programare telefonica si deplasare la RAR, dupa la politie ca sa scrie noua culoare in talon.

                      Cred ca la colantare iesi mult mai ieftin decat vopsitul si daca apar zgarieturi este mai ieftin de refacut. Ca exemplu ai KYS-ul.
                      real power..... diesel power by

                      Comment


                      • da, dar am vorbit cu jokeru si nu se merita sa o colantez, o sa raman tot pe varianta cu vopsitul, insa multumesc de idee si mai ales multumesc de indrumare!
                        sigpic

                        Comment


                        • Doar o parere, vopsitul e mai sanatos, decat coalantatul !!!
                          Doar o parere, spun din proprie experienta !
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • Si eu tot varianta vopsit tio recomand ma suni si vorbim !iti recomand ceva,vorbim la telefon!
                            SRF TARGOVISTE

                            Comment


                            • Te-ai gandit la nuanta de la vopsea? Evita perla in vopsea ca devine costisitoare dupa.
                              real power..... diesel power by

                              Comment


                              • sigur o sa fie vopsea, nu colant!
                                Nu m.am gandit inca la culoare, m.ai bine mi.ati face niste vt.uri
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google