ReCeNe.ul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nicule eu iti recamand alb perlat!
    SRF TARGOVISTE

    Comment


    • eu de cand am pus foliile am o linie intrerupta dar celelalte merg perfect dar cea intrerupta nu
      sigpic http://www.loganclub.ro/forum/my_dni-t26357.html

      Comment


      • Cred, folia este mult mai buna decat ionizarea daca este pusa de un service autorizare si care sa se priceapa sa o lipeasca pe luneta in asa fel incat sa nu afecteze liniutele de la dezaburire! Parerea mea!
        SRF TARGOVISTE

        Comment


        • cum ar da culoarea asta pe masina mea?
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • no way!!!!!
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • ughly

              Comment


              • Ala este verde brotacel .....parca asa se numea. O sa fie un Logan raios in culoarea asta.

                Treci la fapte cu masinuta.....exemplu de la hmv care tace si face.
                Ai umplut 2 pagini cu dezaburirea si cu nuanta de culoare.

                Daca vrei folie te indrum la Bucuresti la niste baieti care pun cu 300 lei autorizat.
                real power..... diesel power by

                Comment


                • Cosmindan nu toata lumea are.posibilitatea sa faca ceva nou la masina in fiecare saptamana,mai avem.si familii care dupa mine.sunt pe primu loc,noroc ca eu am pe deplin acordul asupritoarei sa fac ce vreau la masina )

                  Comment


                  • cosmin, are dreptate hmv
                    si din fericire sunt si in concediu fara plata in perioada asta
                    sigpic

                    Comment


                    • Eu glumesc....nu sariti asa.
                      Nicu ....zilele astea se pare ca o sa ma mut.Te chem la carat mobila si mai faci un ban gramada.
                      Daca te pricepi si la constructii te chem la noua casa....mai este si acolo de mesterit.

                      Nu te mai gandi la broscute...eu asi privi cerul si asi incerca sa scot o culoare precum cerul senin.Cauta si tu o paleta de culori de la Policolor sau alte firme, si arunca un ochi pe nunatele alea. Sunt sute de nuante
                      Last edited by cosmindan; 16 January 2012, 19:36.
                      real power..... diesel power by

                      Comment


                      • multumesc de informatie, stai linistit ca eu nu m.am suparat, sti ca stiu de gluma
                        sigpic

                        Comment


                        • Arata urat nicule,pe masina ta culoarea aia!parerea mea.
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • Ti-am spus si pe mess si ma repet aici......sa-ti iasa din tipar culoarea aceea de brotac raios.

                            Cauta culoarea care are codul Y99 la Glasurit .

                            Este un galben pai perlat. Asa si-a vopsit Vali Vijelie candva o masina cu care a mers doar 200km pana sa intre intr-o vaca in drum spre mare.

                            Culoarea este bestiala doar ca o sa te coste manopera deoarece se pregateste minutios masina si are culoare de baza pentru galbenul respectiv + perla + lacul care nu este lac pentru metalizate.
                            real power..... diesel power by

                            Comment


                            • cosmin, galben in nici un caz, orice tenta sau perla ar avea ea, nu!
                              sigpic

                              Comment


                              • fa si tu niste poze calitative, rogi baietii si iti fac vt`uri cu mai multe culori... eu iti fac cand am timp liber cu cea mai mare placere
                                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google