ReCeNe.ul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu unu zic sa o faci alb perlat, ar arata tare bine plus ca orice jante ti-ai pune poti sa le vopsesti in ce culoare vrei tu. Scriu asta deoarece pe alb merge orice fel de culoare tipatoare. Eu unu asa as fi facut daca eram in locul tau.
    Spor la treaba si te asteptam cu poze din cand in cand sa ne mai clatim ochii cu noile modificari
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • Nicule nu mai pui nici o poza,nu ai mai facut nici o imbunatatire la masina?
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • am vzt in craiova un logan argintiu perlat f smecher
        I changed her oil , she changed my life
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by savoiu_rf 82 View Post
          Nicule nu mai pui nici o poza,nu ai mai facut nici o imbunatatire la masina?
          nimic din lipsa de fonduri

          Originally posted by Tudor View Post
          fa si tu niste poze calitative, rogi baietii si iti fac vt`uri cu mai multe culori... eu iti fac cand am timp liber cu cea mai mare placere
          momentan ma mai abtin ca ma "intarat" si n.am cu ce

          Originally posted by Christnacht View Post
          Eu unu zic sa o faci alb perlat, ar arata tare bine plus ca orice jante ti-ai pune poti sa le vopsesti in ce culoare vrei tu. Scriu asta deoarece pe alb merge orice fel de culoare tipatoare. Eu unu asa as fi facut daca eram in locul tau.
          Spor la treaba si te asteptam cu poze din cand in cand sa ne mai clatim ochii cu noile modificari
          jantele (cand vor fi) fi sigur ca vor fi de o culoare tipatoare
          multumesc de aprecieri!

          Originally posted by StapanDegoLan View Post
          am vzt in craiova un logan argintiu perlat f smecher
          ce bine era daca aveai si o poza...
          Last edited by nicu_rcn; 28 January 2012, 23:22. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by StapanDegoLan View Post
            am vzt in craiova un logan argintiu perlat f smecher
            De asta zici ?
            Attached Files
            real power..... diesel power by

            Comment


            • Frumoasa,masina din poza.
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • da e frumoasa. Si mie imi place
                Multumesc de poze cosmin!
                sigpic

                Comment


                • Voi nu v-ati saturat de tigania aia de kit de la Pilot ? Mie imi vine sa vomit...

                  Nicule, sa nu te-aud ca-ti place, ca schimb foaia...
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • MIE IMI PLACE DOAR POZA,SA FIE A MEA NU MI PLACE IN SCHIMB VA STRESEZ PANA IN PANZELE ALBE SUNT NECESARE LA LOGAN APARATORILE DE NOROI FATA PLUS SPATE NU CONCEP LOGANUL FARA APARATORI DE NOROI!LA SKODA OCTAVIA vine din fabrica pe spate cu aparatori de noroi asa leas propune si eu celor de la pitesti ca loganul cand iese din fabrica sa aibe pe spate aparatori de noroi si pe fata fara obtional cine vrea pune cine nu nu!
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • Merge si fara,treaba e sa nu stai in spatele meu atunci

                      Comment


                      • Din tot kit-ul de la Pilot sunt frumusele doar pragurile (daca au cu ce sa se potriveasca)
                        Aparatorile de noroi nu cred ca sunt foarte necesare ,in special pentru cei din orase.

                        Comment


                        • Pe spate sunt foarte necesare chiar o sa scriu la fabrica si o sa fac o propunere !loganele sa vina din fabrica cu aparatori noroi spate mam saturat de inlocuit proiectoare jgariat capota si parbriz murdar din cauza unora care nu dau 10 lei pe un set de aparatori de noroi,pentru spate!
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • doar la utilajele agricole se mai pun acele presuri de noroi ...
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • Ce tragedie ca Loganul nu are rahaturile alea agatate la bare, ce sa povestesc . Skoda tare bine arata cu panaramele alea. Cine vrea sa-si agate prostiile alea la masina. Cine nu concepe ca Loganul sa nu aibe e liber sa si le agate si de bara si de gat fiecare cum vrea )). Eu din 2007 am masina si vad ca n-am patit nimic la masina pana acum, deci nu mi-au trebuit prezervativele alea agatate
                              Last edited by Christnacht; 2 February 2012, 12:54.
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment


                              • Eu NU suport aparatorile de noroi pe nici o masina, arata aiurea de tot o masina cu acele "cauciucuri" atarnate. Si daca era asa folositoare la logan, cred ca puneau din fabrica...
                                AG 64 P U F

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google