ReCeNe.ul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by user2000 View Post
    cand treci tu , se face toata strada verde ) chiar crezi ca nu bare la ochi ? :-o oricum nu se uita in farurile tale pentru ca raman chiori ;) oricum e alegerea ta , mi-as pune si eu lupe, dar imi este frca , cand desfac farul sa nu crape , mai vad eu , momentan eu sunt foarte multumit de cum mi-am reglat farurile , imi dau toti flash , ca am faza lunga , si cand le dau eu flash raman chiori toata viata ) am sa pun o poza mai pe seara la mine pe my ride , daca gasesc aparatul foto ;)


    Vai de educatia noastra...

    Sa-mi fie mie bine, da-i in balarii pe ceilalti. Da-o dreacului de lege, la ce-mi trebuie?!

    Merrgi si regleaza-le normal, ma baiete, ca nu sunt ceilalti nevoiti sa-ti suporte gandirea de cocalar.

    Nicule, tu sa nu faci asa...
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by user2000 View Post
      .... mi-as pune si eu lupe, dar imi este frca , cand desfac farul sa nu crape , mai vad eu , momentan eu sunt foarte multumit de cum mi-am reglat farurile , imi dau toti flash , ca am faza lunga , si cand le dau eu flash raman chiori toata viata ) am sa pun o poza mai pe seara la mine pe my ride , daca gasesc aparatul foto ;)
      Ce conteaza ceilalti?Tu sa te simti bine!Orbeste-i pe toti,ca sa stie de tine!Cat esti tu de tare si ce masina extraordinara ai tu.Sa pui un link atunci cand descarci pozele,ca nu stiu unde ai topic pe "My Ride".Sper sa gasesti aparatul foto,altfel ma dezamagesti.
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • A pus poze aici ...si trebuie "laudat" pentru fapta lui.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by savoiu_rf 82 View Post
          Nicule vineri te vizitez!
          O sa pot numai dimineata pana la maxim 10

          Originally posted by dsign View Post
          Vai de educatia noastra...

          Sa-mi fie mie bine, da-i in balarii pe ceilalti. Da-o dreacului de lege, la ce-mi trebuie?!

          Merrgi si regleaza-le normal, ma baiete, ca nu sunt ceilalti nevoiti sa-ti suporte gandirea de cocalar.

          Nicule, tu sa nu faci asa...
          Sa nu le fac negre? Ca de reglat luminile sus nici gand!
          Last edited by nicu_rcn; 18 December 2011, 17:19. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic

          Comment


          • Ok vorbim la telefon si stabilim ce si cum!
            SRF TARGOVISTE

            Comment


            • o mica problema cu dezaburirea, se poate rezolva cumva?
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • zici tu ca ai o problema? :d la mine nu functioneaza deloc dezaburirea luneta, daca bag siguranta o arde din prima, am un scurt pe undeva si inca nu am apucat sa il depistez

                Comment


                • din fericire nu am avut problema asta
                  sigpic

                  Comment


                  • Nicu si eu am aceasi problema cu luneata nu-mi merge o linie, cea din mijloc exact ca la tine.
                    sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                    Comment


                    • nu m.am uitat dar o fi intrerupt circuitul?
                      sigpic

                      Comment


                      • Sigur e intrerupt,ma indoiesc ca se poate lipi,pentru ca este foarte subtire "banda".
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • pai daca era intrerupt eu tind sa cred ca nu mai functiona deloc, sau ma insel

                          Comment


                          • sunt legate in paralel...se vede clar,deci sunt intrerupte
                            sigpic
                            "BRABUS" STYLE

                            Comment


                            • sustin ce spune matheo, sunt niste solutii de lipit dar se gasesc foarte greu si sunt foarte scumpe.

                              Comment


                              • eu stiu ca avem a doua varianta din paint.ul meu, intr.adevar, la alte masini am vazut prima varianta, daca se intrerupe undeva nu mai merge deloc!
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google