My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Foarte frumos! Pune mai multe poze sa ne arati ce a iesit, am vazut pe facebook cateva...
    MY CLA

    Comment


    • Tocmai ce a fost KYS-ul la ProTv .Bravo Cosmine !
      LOGAN--> <--TOYOTA

      Comment


      • BEST STANCE la Prazburg. Felicitari!

        Comment


        • cateva poze de la Craiova..

          Multumesc mult Chroma pentru ajutor si primire - imi pare rau ca n-am mai apucat sa-mi iau ramas bun la plecare dar aveam un drum lung inainte...
          Maxime salutari si lui Leo si tuturor cu care m-am gasit pe acolo.

          Masina este in proportie de 90 % gata. Mai am de pus la punct niste detalii etc. Per total sunt multumit de cum arata si cum suna.
          Attached Files
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Cel mai reusit Logan.
            Felicitari.

            Comment


            • Felicitarile mele Cosmine, imi place cum a iesit ... ca intotdeauna totul facut profi !

              da vorba aia "oricum nu poti merge asa jos cu ea" ! )))))
              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

              Comment


              • Sunt mandru ca sunt roman! Un Logan unicat !
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • Toate cele bune,de data asta am fost prins in offsaid.Imi pare rau ca a iesit asa,nu am realizat nici macar o secunda ca ajungi aici.SORRY.la acest eveniment am ajuns din intamplare.Am stiut de acesta,am fost rugat sa aduc pick-upul,dar nu aveam ce prezenta.
                  Ma bucur ca ai ajuns si ca ai aratat si OLTEANULUI ce reprezinta DACIA pentru Roman.
                  Am fost mandru cand am vazut majoritatea Craiovei admirand bijuteria.ai dat un exemplu de simplitate si respect.deja pe buzele oltenilor citesti KYS,KYS.sper ca intr-o buna zi sa fie mcn langa kys.iti multumesc pentru ce ai facut.intotdeauna am inteles oboseala acordata unei pasiuni.Mark Twain a avut dreptate .
                  Dany stai langa,ca ai ce invata.
                  Daca nu ai the best de la Dacia,nu cred
                  Last edited by leo_negrescu; 29 April 2014, 01:12.
                  sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                  Comment


                  • Spiritul acesta din pacate este pe cale de disparitie,Christnacht - la noi daca nu se arunca cu maro doar pentru ca ego-ul sa fie hranit la maxim, nu se poate. Partea buna este ca m-am obisnuit.

                    In acest moment masina are o vopsea impecabila, un sunet pe masura si abia astept sa-i termin detaliile

                    Bafta tuturor
                    Attached Files
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Da da..this is kys...unicat..felicitari din nou! Hai la 1 mai )

                      Sent from my P5-Mini using Forum Runner
                      sigpic

                      Comment


                      • UIMITOR de fiecare data . Deja s-a ajuns la un nivel atat de complex, incat unui privitor avizat ii trebuiesc cateva ore bune sa observe toate detaliile.

                        Trebuie inteles ca in spatele acestui tablou minunat sunt adunate sute de ore de munca "peste program", implicati o multime de oameni, oboseala, etc. Tocmai de aceea, proiectul este si mai apreciat de cunoscatori

                        Bravo!
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Are dreptate Dani.

                          Uimitor ce a putut sa scoata din ea si de mentionat ca niciodata nu s-a oprit. In fiecare an a venit cu noi imbunatatiri, cu idei....Bravos lui, munca+bani+timp=pasiune=o masina dementiala.
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Cainii latra, ursul trece.

                            Felicitari Cosmin!
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • Bravos Jokero,îmi place ce a ieșit până acum,sunt curios cum se aud "cântăreții".
                              Pe viitor să ascunzi butelia de gpl )
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment


                              • felicitari Cosmine pentru munca depusa si sa nu te opresti aici...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google