My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Haha evident ca e de show..masina arata genial si probabil este cel mai sau unul din cele mai frumoase Loganuri din lume la momentul actual ,felicitari and keep going !!
    Last edited by Allyn_y; 1 August 2014, 17:23.

    Comment


    • Originally posted by razvanamza View Post
      a stricat-o de mult. sa-l vad eu cum face buzau-slobozia cu garda aia la sol
      Am facut eu [petarda aia de drum cu masina mea, de curand. Am garda la sol foarte mica si fixa, pe cand Cosmin are posibilitatea de a transforma scula in jeep la o scurta apasare de buton.
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Partea nasoala se poate evita mergand spre Braila pana la Iazu, apoi se face stanga spre BZ. Dsign, ai mers cu 30 sau 40?

        Comment


        • Dupa 9 ani de utilizare si aprox 100 k km, dupa ce masina a purtat doar jante de la 17 inch in sus si suspensii sport din cele mai dure, i-a venit randul intregii articulatii fata sa se schimbe.
          Cu ocazia asta voi face schimbul de ulei- voi incerca de data asta Motul.
          Tot zilele astea am achizitionat 2 baterii pe gel Powercell ( 3000 si 2050)

          Rombat Premier 65 Ah de 2 ani de zile, impecabila este la vanzare - 130 ron - ptr cine este interesat.

          Sa auzim de bine,
          Attached Files
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • frumos, frumos, se face ca noua...

            Comment


            • Foarte frumos Loganu',cred ca cu banii pe care i-ai bagat in el luai vreo 6 logane,dar pasiunea nu are limita.RESPECT pentru asta si bafta in continuare.

              Cat despre scaun,cred ca este pus de "efect"...copilu' parca are 5 sau 6 ani.
              Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

              Comment


              • Bun asa! Bateriile le-ai cumparat de la Claudiu?
                MY CLA

                Comment


                • bateriile le-am luat de la Claudiu . Melodix.ro

                  mersi frumos
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • cateva cadre de la RAsnov.
                    Attached Files
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • felicitari Cosmine pt premii !
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • Premii?? dar ce, au fost mai multe?
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • In toti anii astia de cand ai facut bijuteria,au fost mai multe 😉

                          Trimis cu Nokia 3310 folosind Tapatalk
                          LOGAN--> <--TOYOTA

                          Comment


                          • Au fost vreo 4 la ultimul show :P

                            Jantele de pe masina se vand : va aparea anuntul
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • COmpletez eu : jantele se vand la un pret modic pentru ceea ce reprezinta ele de fapt.
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Ms Dani,

                                Intradevar vorbim de niste jante rare, unicat in Romania, atat model cat si culoare. Sa nu mai vorbim ca vin incaltate cu anvelope impecabile - asa cum am spus si-n anunt.

                                postul cu vanzarea se afla aici :
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google