My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da bre, dar daca nu-s OZeuri sau Borbeturi cu buza polisata nu se uita nimerica la ele. Stii cum zic ?
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • ) da..sunt NO Name-uri de America ) Stiu ce zici !
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • S-a pus praful...
        Ce bine ca nu s-a ales praful

        Mare lucru nu s-a mai intamplat pe la masina.
        1)Jantele XXR s-au vandut - l-am pacalit pe DNY
        2) noile jante sunt comandate si platite de 2 luni de zile si nimic - m-au pacalit si altii pe mine
        3) mici modificari la suspensie sa fie treaba distractiva
        4) retapitat lateralele scaunelor fata - mici defecte. Mersi nea Dsign de pont.

        In acest moment masina este dezmembrata la interior si portbagaj...tot Dacie e.

        Sa speram ca vor ajunge intr-un final jantele pentru a incepe sa intru din nou la modificat.

        Numai bine,
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Spor la treaba si succes !!! Sarbatori fericite !!!!

          Comment


          • Asteptam cu interes!
            Bara fata ai modificat-o cumva ? E cumva o mica copie de-a lui Sandero ?
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • Le incurci cel cu bara de sandero e alt logan
              Attached Files

              Comment


              • Exact, am crezut ca asta e masina lui Kys ( revopsita , dichisita etc ) ) Multumesc XDT-ule
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • interesanta ideea cu bara de sandero ..... scuze de off cosmine

                  interesanta ideea cu bara de sandero ..... scuze de off cosmine
                  Last edited by B-64-MVP; 5 January 2015, 22:14. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • Sal, scuze dar am si eu o intrebare,cum deschizi usile din exterior parca sa zic ca nu ai manere???

                    Comment


                    • Ca in jocuri, pe telecomanda
                      Last edited by 77sky; 6 January 2015, 16:01.

                      Comment


                      • o intrebare legata de bucsile de la bratele fata si de la puntea spate.
                        daca te tot joci cu pernele si ridici/cobori, bucsile nu lucreaza cam mult? presupun ca atunci cand s-au strans, s-au strans pe o pozitie ... intermediara. dar ma gandesc, cu suspensia asta, nu se intind cam mult cand e pe pozitii maxime?
                        intreb foarte serios pentru ca imi sta gandul de mult la asa ceva

                        Comment


                        • Ce pot spune despre intreaga articulatie: din 2005 pana in noiembrie 2014 am functionat cu aceeasi articulatie. Am schimbat in Noiembrie toata mecanica - aveam joc mic la un capat de bara.
                          In rest, jante de la 17" in sus, suspensii de la cele mai dure pana la cele mai moi iar dansat cat incape ;) E facuta sa reziste
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Am şi eu 1500eur şi aş vrea să pun airride,problema e că nu imi permit să dau 150eur pe bucşăraie odată la 5 ani...
                            sigpic

                            IL 1 3 MIU

                            Comment


                            • finutzzzz... tocmai aia era intrebarea mea. mersi de informatii.

                              nu e vorba de 5 lei acum sau peste 6 luni. e vorba sa nu fie din 6 in 6 luni, sa nu pierzi timpul prin service aiurea.
                              m-am invatat asa, sa nu vad service-ul decat la revizie si ITP.
                              cand e singura masina e greu sa stea mai mult pe dreapta.

                              Comment


                              • Jantele au aparut.

                                WCI MT10, 18 inch, 8.5/9.5 et 40/42, chrome. Asteptam flansele apoi sa incepem sa le facem loc.
                                Attached Files
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google