Loganul Meu 1.5dci PH-80-RSR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca vrei iti trimit eu un buldo

    Comment


    • d`ale iernii !
      aveti grija pe unde parcati ca eu am patit-o cat de buna chiar la mine in curte. a alunecat zapada inghetata de pe casa si uite asa m-am ales cu o capota noua. casco sa traiasca !
      Attached Files
      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

      Comment


      • daca ai fransiza, nu se merita sa folosesti casco doar pentru atata lucru. Imi pare rau. Geta a patit ceva sau pe ea ai dosit-o mai bine?

        Comment


        • frumoasa masina imi plac jantele cum dau pe negru :d da jos aparatorile alea de la usi alea sunt singurele care strica aspectul de pe lateral bafta in continuare!
          MY CLA

          Comment


          • Originally posted by sorin_pss View Post
            daca ai fransiza, nu se merita sa folosesti casco doar pentru atata lucru. Imi pare rau. Geta a patit ceva sau pe ea ai dosit-o mai bine?
            fara fransiza !!! getuta in garaj la caldura. de cand a data zapada nu am mai "plimbat-o" ...

            Originally posted by PrEsTiGe View Post
            frumoasa masina imi plac jantele cum dau pe negru :d da jos aparatorile alea de la usi alea sunt singurele care strica aspectul de pe lateral bafta in continuare!
            daca te referi la aparatorile de aer au fost o necesitate si inca mai sunt. fumez ... iar cand ploua si tin geamul semideschis cam vine apa peste mine )
            multumesc de aprecieri.
            Last edited by RAZVAN-005; 23 February 2012, 18:56. Reason: Automerged Doublepost
            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

            Comment


            • Sa nu-i mai pui pleoapele se vede mai frumos fara, parerea mea

              Comment


              • azi am implinit 130.000. km
                Attached Files
                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                Comment


                • cati mai multi km in continuare fara probleme,pana acuma ai avut ceva probleme la motor?

                  Comment


                  • nicio problema la motor. azi am facut si revizia (ulei, filtru ulei si filtru de aer) si cu ocazia asta, daca tot era pe elevator, l-am rugat pe mecanic sa verifice jocurile in bucsi, bascule si pivoti. totul este ok mai putin bascula antiruliu pe care mi-a recomandat sa o inlocuiesc.
                    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google