Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • banuiesc ca ai acolo la imbinarea 2-1 un con,e un lucru bun asta.
    Ceva de genu.
    Problema e la iesire din con ca e prea brusc, trece dintr-un diametru in altu imediat, incetineste viteza gazelor.
    Attached Files
    AG 16 Y M A

    Comment


    • unde`i carnetu ,pilotule ?
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • serpii aia nu prea sunt nici de ture, nici de cuplu. o varianta ok mi se par serpii lui alexpeed, care sunt cat de cat lungi, calculati pe acest motor.

        Comment


        • calculati cu ruleta?
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • calculati de cosmin. stie el cum

            Comment


            • Alin, au conuri ca in poze,dar la 2 in 1 e oribil,o sa il tai sa va pun niste poze,orcum la bani astia trebuie sa fie o inbunatatire....daca nu le dau foc)
              Razvanamva,chiar asa calculati cum??hai sa fim seriosi,in afara de cativa baieti care prepara pentru VTM nimeni nui calculeaza....
              Carnetu e in buzunar,sta linistit acolo....
              sigpic

              Comment


              • Eu zic sa te pregatesti deja sa le dai foc Glumeam.
                bafta.
                AG 16 Y M A

                Comment


                • sa i se scrie sub "user".."pilotul CU carnet "
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • Las matheo asa,sunt sub acoperire,cand iti dau o bere??ca vreau sa vorbim....
                    sigpic

                    Comment


                    • Probabil vineri cel mai sigur
                      sigpic
                      "BRABUS" STYLE

                      Comment


                      • La banii aia Golane... era de asteptat, urca-i si vezi cum e. Sper ca in vara sa o am promisa de la tine sau tu sa o ai promisa de la mine))). Spor maa!! Baga mare!
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • Te credeam baiat destept ..dar vad ca arunci banii aiurea .. vorba lui Alin , poti sa le dai foc !

                          Despre serpii calculati nu sunt cu ruleta
                          Attached Files

                          Comment


                          • stim eu ceva......
                            Golane corpul clapeta mare pentru mine cand ii gata. n-am nici un chior dar pentru asa ceva se gaseste

                            Comment


                            • Radem mai la vara de serpi astia...
                              razvanamza,mai dureaza,am facut 2,dar nu imi plac mie,si le voi reface clapeta,e vorba de corpu lu FOF si Deluxe,dupa acea mai vedem,sa fie timpu frumos si facem detoate,momentan strang piese.
                              sigpic

                              Comment


                              • strange-le mai repede

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google