Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • trage 1.4 de rupe se stie ......... bravo drace toata stima
    sigpic
    Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
    http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

    Comment


    • @ jocker, super tari pozele, ultima putin panning, scoate super tare in evidenta OZ-urile.

      Super masinuta, bravo GOLANE... tot inainte!
      My Ride - Prestige 1.6 16v

      Comment


      • Ms ms baieti,mai am si eu de pus ceva poze,cu noutatile dar dabea maine le descarc.
        In wekendu care tocmai sa incheiat "Marita" impreuna cu al sau GOLAN si toata trupa(mama,tata,purcel,catel,prieteni,mecanici,fot ografi,loganari etc.) a participat pentru prima oara la a doua etapa a Campionatului National de Indemanare 2011 desfasurata la Carrefour Colentina cu ceva emoti am smuls un loc4,in urma lui Viperutzu la cateva zecimi....Un wekend superb,multa voie buna,mult fum,cauciuc,tobe incinse,concurenti dezamagiti sau mai putin dezamagiti etc.
        Multumesc inca o data celor care au venit si ne-au sustinut in soarele infernal care a dominat pe toata lumea(mai putin oficiali de la umbrele))
        Cu ceva noroc poate participam si la etapa de la Ploiesti,daca reusesc sa pun masina la punct iar pe mine financiar.Astept poze....si un video de la mine http://www.youtube.com/watch?v=YfmHDJc_0TQ
        sigpic

        Comment


        • Felicitari pentru participare si pentru locul obtinut.

          Imi pare rau ca nu am ajuns sa te vad la proba.
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • Felicitari man pentru ce ai reusit. Bafta mai departe

            Comment


            • Felicitari pentru rezultat- te asteptam pe 31 ceva mai sus, doar sa-ti rezolvi partea cu frana...
              B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

              Comment


              • nu prea am inteles, la urma trebuia sa faci 2 intoarceri ?

                e misto tare filmuletul , felicitari, si spor in exersat pentru locul 1 !
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • bravo copchile , e bine pentru prima data

                  Comment


                  • Felicitari, ai pilotat foarte bine!
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • felicitari pentru participare, te`ai descurcat foarte bine
                      astept cu nerabdare ca la urmatoarea indemanare sa iei locul 1
                      sigpic

                      Comment


                      • frumos filmuletul...,bravo tie...!

                        Comment


                        • Bravo Alex, locul 4 ca debutant nu e rau deloc, deja te vad pe podium la urmatoarele competitii de genul.

                          PS: intoarcerea de la final e de nota 10.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ms frumos baieti...sper sa fac o figura mai frumoasa data urmatoare,cu ceva noroc poate particip si la etapa de la ploiesti pe 30-31 iulie daca reusesc sa pun masina la punct si pe pilot financiar...mai pun cateva poze dinaintea cursei,si un mic proiect nou pe lighean......
                            Tudor,dupa gararea cu fata trebuia sa fac o intoarcere de 360 si la final una de 180.
                            Stefan chiar glumeam cu organizaori dece nu au pus de mai multe ori acea intoarcere....
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • Felicitari

                              Daca nu ai vrut sa mi le dai mie pe toate,da-mi macar doua OaZe ca vad ca le tii la somat

                              Comment


                              • Care din Oaze??ca tin 4 la somatsi o tabla)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google