My Logan - 1.5 Dci 75 Cp -

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spune-le celor de la spalatorie, ca si partea inferioara a pragului, face parte din masina.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • După ce am făcut poza, exact despre asta am discutat cu cel care mi-a spălat maşina...

      Comment


      • Nu mai ai capacele originale ? astea par ca nu prea se "potrivesc" cu masina.
        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

        Comment


        • De ce nu spui adevarul? Dupa cheful de sambata seara, te au dat afara dimineata cu covoarele in brate......ai facut o poza la nimereala pt scuze.....prietenii stiu de ce.

          Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
          „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

          Comment


          • Capacele originale ale maşinii nu le mai mai am din prima lună.
            Au avut grijă de ele nişte "binevoitori".

            P.S Nu am studii de design, aşa că am ales şi eu ce mi-a plăcut la prima vedere.

            Comment


            • Pregătiţi pentru vacanţa la mare.
              P.S Sper să plecăm într-o oră!
              Attached Files

              Comment


              • Drum bun!
                Sa ne anunti cum e traficul in zona Fetesti. Vazusem pe Facebook acum 2 ore ca era coada destul de mare, desi taxa se poate plati la benzinarie.

                Comment


                • Sunt si multi carora le este lene sa coboare din masina la benzinarie si prefera sa stea la coada in masina .

                  Trimis de pe al meu SM-G360F folosind Tapatalk

                  Comment


                  • Plecat spre Venus luni, 20.07.2015, intors vineri, 24.07.
                    Trafic excelent, trecut de punct taxare in cateva secunde. (aceeasi stare pe ambele sensuri de mers!)
                    Nu am avut timp sa o platesc in benzinarie, ci doar am trimis un semese, 7577

                    Alte timpuri...
                    Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                    Comment


                    • Pai da , dar la ce ore ?
                      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                      Comment


                      • Am ajuns pe la 14:09 in Venus si am plecat pe la 11:23 de acolo.
                        Faceti calcule

                        Eu nu prea inteleg, cum sa fie aglomerat, cand, din 3 benzi pe sens, 2 sunt libere (cu plata ulterioara) si 1 cu plata cash?
                        Cand m-am dus era cam f aglomerat pe autostrada, dar nici un ambuteiaj la punctul de trecere...
                        Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                        Comment


                        • 3 benzi sunt doar in zona statiei de taxare, dar pana acolo sunt 2 benzi. Iar daca sunt persoane care platesc taxa la Fetesti, automat coada se prelungeste si pe cele 2 benzi pe care se vine de la Bucuresti, cei care au platit taxa la benzinarie fiind nevoiti sa stea la coada ca si cand ar plati taxa la punctul de taxare.

                          77sky, nu ai fost in zilele problema: vineri, dupa orele 17 si sambata dimineata

                          Comment


                          • Până la urmă am plecat din Bucureşti mult mai târziu decât estimasem, adică la ora 12:45.
                            Destinaţia finală a fost tot Venus, unde am ajuns în faţa hotelului exact după 3 ore de mers.

                            Traficul a fost mai mult decât lejer, la Feteşti nu era niciun fel de aglomeraţie, la fel şi la ieşirea de pe A2 către Mangalia.
                            Sincer nu mă aşteptam să fie aşa de bine, probabil că ora la care am plecat din Bucureşti a fost cea care a făcut diferenţa.

                            @77sky: Sincer îmi pare tare rău că nu ne-am suprapus măcar o zi sejururile, mi-ar fi făcut o deosebită plăcere să ne fi cunoscut şi live.
                            Poate cu altă ocazie.

                            Comment


                            • Si mie imi pare rau ca nu ne suprapunem..Si eu as fi vrut sa te cunosc,Ampt.Eu ajung pe litoral pe 3 aug.Mai degraba ne vedem in Bucuresti.Concediu placut!!!
                              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                              Comment


                              • Originally posted by Crs. Sandel View Post
                                77sky, nu ai fost in zilele problema: vineri, dupa orele 17 si sambata dimineata
                                Asta mi-s, indaratnic, daca anticipez imbulzeala, replanific traseul. Sunt pe invers, plec atunci cand se intorc ceilalti

                                Originally posted by Ampt View Post
                                @77sky: Sincer îmi pare tare rău că nu ne-am suprapus măcar o zi sejururile, mi-ar fi făcut o deosebită plăcere să ne fi cunoscut şi live.
                                Poate cu altă ocazie.
                                Feeling-ul imi spunea ca nu esti acolo
                                Tot la Afrodita? Cochet hotel (exteriorul il vad, interiorul il stii tu). Apa acolo era cam murdara intr-o seara, alge berechet.
                                Apa "valuroasa" clima, insa...excelenta!

                                Amu, de maine plec la drum, prin tara, munti...

                                Am impresia ca ne vom vedea in Buzau

                                Concediu placut, "Finule"!
                                Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google