My Ride B-65-DKJ 1.5dci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    nici o parere nimic?

    Comment


    • #62
      arata bine, dar ca sugestie uite ce a facut sorin pss..ai putea face si tu ceva in genul..prea masiv kitul asta de la pilot
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • #63
        da asa este dar singura problema ar fii ca nu prea pot sa stau fara masina iar ca sa fac ceva de genul ala ar trebui sa stau fara o perioada oricum pentru mine cred ca este dstul de ok eu nu ma duc la concursuri sau la expozitii oricum CRACIUN FERICIT la toata lumea LOGAN CLUB

        Comment


        • #64
          tre sa stai fara bara din spate, atata tot nu o mai ai pe cea stoc ?

          ps: Craciun fericit !
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • #65
            nu mai este de mult aia stock si nu stiu cum o sa faca la tobe la diesel se cam misca alea dar ramane de vazut pana primavara avem timp de gandire poate luam alt kit sa vedem ce mai decid guvernantii nostri

            Comment


            • #66
              Salut

              Legat de tobe, vezi cum a rezolvat treaba dodolorand la SM01ULI si incearca si tu la fel. Arata bine, suna bine si nici nu trepideaza urat.

              Comment


              • #67
                nu stiu daca ai vazut ce bara am eu pe spate are sita in locul unde ies tobele eu am decupat sitele ce zice tudor mai sus este sa fac bara asa cum a facut o sorin pssadica chituita si sa ramana loc doar sa iasa ornamentul cat despre sunet nu este problema am 2 tobe sport asa ca sunet este

                Comment


                • #68
                  Idea a fost ca sa vezi cum a rezolvat el treaba cu trepidatiile.
                  Practic, el a eliminat toba finala si a pus doar tips. La fel are si el plasa in spate.

                  Comment


                  • #69
                    Cu toate ca are doar tips-uri va spun din propria experienta ca daca stai in spate e jale. Stiti cum se aude live? Se face pielea de gaina cand ajunge la 4000-4500 de rotatii. Eu in spate am stat cand a mers cu ea si am ramas placut impresionat!! Evident ca si cu doua finale sport e altceva dar si tipsurile de calitate isi fac treaba excelent!!.

                    Comment


                    • #70
                      este bine si asa numai ca tudor are dreptatea lui ar da mai bine daca gurile alea de la tobe ar fi mai mici dar cum acum vine revelionul nu mai stam sa modificam bari si ce parere aveti bara asta fata merita?
                      Attached Files

                      Comment


                      • #71
                        Mie nu imi place! Nu-mi place nimic la ea.

                        Comment


                        • #72
                          Si eu am tot 2 iesiri pe spate si tot diesel si nu trepideaza aproape deloc dupa cum se poate vedea aici:
                          sigpicFast&Furious
                          Team CSR
                          Logan Club CLUJ

                          Comment


                          • #73
                            asa este pfl-ule pe loc nici deloc dar nu stiu sa inchizi bara exact le langa tobe nu stiu ce sa zic sa fie gaurile alea mai mici da dar sa nu mai fie spatiu deloc sunt cam sceptic

                            Comment


                            • #74
                              Daca vrei sa inchizi bara pe langa tobe, eu zic ca ar fi bine sa infasori in panza de azbest partea tipsurilor/capatul tobei jur in prejurul gaurilor din bara si asa ''inpusti 2 iepuri dintr-o lovitura''(izolezi bara de caldura emanata si anulezi vibratiile).
                              Bafta!!!
                              sigpicFast&Furious
                              Team CSR
                              Logan Club CLUJ

                              Comment


                              • #75
                                aha buna treaba asta bine ca acum u mai sta nimeni de facut bari dar la primavara cine stie merci oricum

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google