My Ride B-65-DKJ 1.5dci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Da e frumoasa n-am ce spune. Eleronul ala de pe portbagaj nu-mi place .

    Comment


    • #92
      da e frumoasa masina cel putin spatele imi place mai mult ca fata.

      Comment


      • #93
        E-n Satu Mare acum. E frumoasa, dar a fost neglijata rau de tot Acum se pune la punct.
        Ca fapt divers: a fost atit de low, incat nu reusea sa intre pe tester la ITP pentru identificare!

        Comment


        • #94
          daca stiti pe cine va care vrea sa faca schimb de jante vreau pe 17 eu acum am pe 15 wolfrace 205/60/15
          Attached Files

          Comment


          • #95
            nu crezi ca arata mai bine proiectoarele fara acele benzi cu leduri ?
            Attached Files
            sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

            Comment


            • #96
              Originally posted by cioalcal View Post
              daca stiti pe cine va care vrea sa faca schimb de jante vreau pe 17 eu acum am pe 15 wolfrace 205/60/15
              intreaba-l pe vecinu' 46_ynp. el postase ca face schimb.

              Originally posted by maestrupiersic View Post
              Da e frumoasa n-am ce spune. Eleronul ala de pe portbagaj nu-mi place .
              dupa mine nici eleronul spate si nici priza de aer de pe capota nu au ce cauta in peisaj. in rest e frumusica. si mai am mari retineri la interior
              Last edited by B997NDL; 7 January 2012, 20:56. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #97
                felye acele benzi au fost deja date jos am ascultat sfatut colegilor e mai inainte iar 997 NDL nu stiu cum sa iau legatura cu el spunei tu sa intre aici pe site ca sa vb

                Comment


                • #98
                  vezi pe linkul asta. mai jos pe thread vezi post cu schimbul. http://www.loganclub.ro/forum/vand_j...48#post1145348

                  Loganist de 5 stele

                  ynp_46's Avatar

                  Data inscrierii: 21-05-2008
                  Locatie: Bucharest
                  Motorizare : 4.1MPI V8
                  Posturi: 1,085
                  Membru :
                  [Loganist de 5 stele]
                  [LoganClub Bucuresti]
                  Trimite mesaj via Yahoo la ynp_46

                  Implicit
                  schimb cu 15. 16.
                  nu mai e nevoie sa-mi spuna nimeni sa intru...
                  Last edited by B997NDL; 8 January 2012, 23:03.

                  Comment


                  • #99
                    gata am rezolvat am discutat cu baiatul

                    Comment


                    • frumoasa masina totusi cu bara spate ar trebui sa faci cv e prea hard tuning... si incearca sa sschimbi semnalizarile de pe aripi sunt cam mari desgiru daca iti place asa , asa las-o
                      I changed her oil , she changed my life
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by cioalcal View Post
                        gata am rezolvat am discutat cu baiatul
                        si se face schimbul? pe tine nu te prind, dar il prin pe vecinu' sa dea o bere la Gedi sau la "grase"

                        Comment


                        • incearca si tu sa le reglezi si daca tot nu bat bine ia-ti alte becuri iar cu tobele treaba e mai complicata viziteaza un service eventual daca zici ca nu le ai cu astea
                          I changed her oil , she changed my life
                          sigpic

                          Comment


                          • 77 NDL nu se face nimic pt ca baiatul nu vrea ca am anvelope de iarna pe jante iar el vrea de vara i am explicat ca si eu asa le am cumparat nu am de unde sa ii dau de vara si asta este iar WALERYU la farurile angel unde ai xenon pe scurta si normal pe lunga asa se vede zici ca sunt 2 lumanari din cauza xenonului nu ca ar batea ele mai incet iar la tobe nu te poate ajuta nimeni decat un service e mai complexa treaba e cu sudura

                            Comment


                            • povestea DKJ-ului se termina aici urmand ca luni sa fie inapoiat leasingului a fost o poveste frumoasa pacat ca nu este si cu happy end asta este mergem mai departe acolo unde va vrea viata

                              Comment


                              • Nasoala treaba.Ce nu inteleg eu,de ce unii investesc bani intr-o masina care e a bancii sau a leasingului?
                                sigpic

                                IL 1 3 MIU

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google