My Ride B-65-DKJ 1.5dci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    mici imbunatatiri la exterior? e modificat complet pare...
    Logan laureat 1.2

    Comment


    • #77
      destul de ok masina...o sa rezolvi tu "problema" cu bara spate sa fie mai placuta ochiului..Bafta!!

      @logan5 : esti penibil prin posturile tale :|:| (scz de off)

      Comment


      • #78
        da ceva o sa rezolv nu mam hotarat inca poate o sa schimb kit-ul ramane de vazut as vrea insa sa schimb bara fata cu cea de la postul 70 ceva pareri

        Comment


        • #79
          Eu as pune una de mcv stock + un bad boy la capota .
          Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

          Comment


          • #80
            cu o bara de mcv pare cam simplu mie imi plac barile mai mari de fibra(kit-uri)sunt mai impunatoare

            Comment


            • #81
              Sal
              interesanta si frumusica masina
              -parerea mea este ca trebuie sa o schimbi dupa cum a-ti place tie ,pentru-ca gusturile altora nu se potrivesc cu ale tale .De ex. mie mi-ar placea sa-ti aduci bara fata cu cea din spate pe aceiasi directie -aceleasi linii (acum nu se potrivesc) si tot ca o parere a mea sa fie toate elementele o singura culoare . Bft. in continuare la modificat si sarbatori fericite !!

              Comment


              • #82
                Nu stiu ce sa zic dar hai sa zic ceva daca tot am intrat aici sa vad masinuta

                Din fata nu stiu mi se pare tare incarcata ... negru gri negru iar gri
                De prima data nu am suportat bara spate de la Pilot prea agresiva nu ca asta ar fi problema dar pica si super naspa pe curul loganului n-are niciun Dumnezeu.

                Eu unu as da jos toate autocolantele alea si as scapa de bara spate. Eu zic sa ajungi la varianta stock cu tot si sa o faci cat mai simpla sau daca vrei un body kit dar sa se pupe cu formele Loganului.
                Cam asta a fost strict parerea mea acum bineinteles gusturile nu se discuta dar daca tot ti-ai pus masinuta la my ride ne mai dam cu parerea. In rest masina arata bine, se vede ca ai grija de ea asta e foarte bine

                Sarbatori Fericite in continuare!
                La multi ani!
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • #83
                  eram constient de lucrul asta dasta am si pus masina aici ca toata lumea sa isi dea cu parerea fiecare are gusturile cu unele sunt de acord cu unele nu mai sus sa scris de autocolant eu nu am autocolant este vopsita unde este negru oricum va multumesc atat pentru aprecieri cat si pentru critici stiti ca si criticele sunt bune va urez sarbatori fericite

                  Comment


                  • #84
                    Te astept maine pe la mine sa rezolvam cu pilotul
                    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                    Comment


                    • #85
                      ok nea fane pe la ce ora sa vin?poate sa vina si nepotul cu mine?

                      Comment


                      • #86
                        Imi cer scuze atunci, am crezut ca este colant . Cred ca ai specificat tu cu pagini in urme dar asta e chiorul tot chior ramane )
                        Imi place poza din avatar, cu bara asta de Pilot racing ii sta foarte bine. Daca ai putea sa o modifici si pe aia spate ar fi minunat.
                        Sanatate!
                        Last edited by Christnacht; 28 December 2011, 18:16.
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • #87
                          Vezi la sorin pe thread ca are mai multe modele facute in PS poate iti place vreunu de acolo!

                          Comment


                          • #88
                            ok merci mult o sa ma uit asta seara daca imi place o sa va arat

                            cum ii dau la el ca nu reusesc deloc sa intru
                            Last edited by cioalcal; 28 December 2011, 21:02. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #90
                              parerea mea este ca asta este cel mai tare logan din cate am vazut eu pana acum este modificat cu totul a fost si la promotor

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google