- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ai eliminat cumva ochii de pisica ai barii? sau..i-ai "infumurat" ?

    Treci si tu la jante mai adevarate si arcuri sport....ca prea ai leganat-o pana acum
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • ai vazut bine cosmine, i-am eliminat, nu imi placea cum dadea cu ei, urmeaza sa-i pun arcuri luna asta, cat despre jante si eu vreau ceva frumos, sunt in cautari.
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • Nu se vede mai nimic prin stopurile afumate. Cred ca ai dat prea multa vopsea. Ai grija in trafic cu ele.
        In rest, sanatate si spor la lucru.

        Comment


        • Super adevarata, e bestiala, arata ff bine.Cat ai dat pe bara aia spate de ph2?Ca sa faci portbagajul clean l-ai revopsit, nu?
          Tinc fest !!

          Comment


          • Super marfa aiesit cu noua bara!hai cu arcurile!!!!
            sigpic

            Comment


            • stopurile sunt destul de inchise, asta era si ideea, sa fie totul inchil la culoare pe spate, pana si tipsul e negru. Bara a fost uneva la 150 ron si portbagajul da a fust schimbat si revopsit. Multumesc de aprecieri, sper sa reusesc sa montez si eleronul de luneta saptamana asta. Cinva care stie cu ce sa-l lipesc bine??
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • unde ai gasit bara cu 150 ron? e de origine? imi place, tare bine arata cu bara asta!
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • e luata de la un coleg de pe forum, dar e posibil sa gasesti si la dezmembrari prin tara sau bucuresti tot la bani astia. Multumesc oricum pentru apreciere.
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • Arata ff bine Mvp-ule,chiar si stopurile dau bine asa fumurii,unul dintre ele fiind de la mine.Bafta

                    Comment


                    • Arata foarte bine bravo

                      Comment


                      • Multumesc prieteni pentru aprecieri, am si eu nevoie de niste sfaturi si chiar ajutor. Am un eleron de luneta pregatit de montare si nu stiu cu ce sa-l lipesc sa n-am probleme. Astept pareri de la cei care stiu sau au asa ceva montat pe masina. Respect ! ! !
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • Eu l-am montat cu silicon transparent......
                          Se usuca cam greu si trebe sa il tii fixat cam o jumatate de ora, dar rezista, nu am probleme cu el..

                          Comment


                          • am reusit sa montez si eleronul de luneta, l-am prins cu silicon special de parbriz, la cei de la Ager. maine sau cel tarziu miercuri o sa revin cu poze !!!
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • Felicitari de masina my friend. Arata foarte bine.

                              Spor in continuare si haide cu poze ...
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • vad ca sunteti curiosi rau :P, o sa le postez in curand ;)
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google