- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumos..imi place cum a iesit.. l-am vazut sambata la polivalenta..tineo tot asa

    Comment


    • merci cosmine, si pentru tine e valabil ! ! !
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • Am dat jos cuplajul dintre motor si cutie...nu era rupt dar era elastic si am pus de diesel care e plin nu mai are plastic si e foarte rigid... iti recomand..nici nu mai clinteste motorul..numai bine !

        Comment


        • Stiu cosmine ca si eu tot de diesel vroiam sa-mi pun, dar m-am grabit, cat ai dat pe el? este de origine sau de srl?
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • Sunt pe drum un set de etrieri de Mcv si as vrea niste pareri despre ce discuri sa montez.Am inteles ca trebuie sa iau discuri ventilate cu diametrul de 259 mm, zic bine??
            Doar cu stiati, sau striate si perforate? Astept pareri si sugesti si eventual niste link-uri cu preturi. Respect ! ! !
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • imi place masina ta,e ok,sa ai grija de ea si multi km fara probleme

              Comment


              • Dimensiunile discurilor pe care trebuie sa le cumperi sunt 260 x 22 (codul de origine 7701 207 795)... ce poti gasi la noi ar fi... ATE 24.0122-0216.1, Brembo 09.9078.10, Zimmermann 470.2416.00 astea sunt normale si ventilate... daca vrei ventilate si perforate sunal pe GGI, el poate sa aduca... si placutele aferente au codul de origine 6001 549 803... la noi poti gasi Ferodo FDB4035, Mintex MDB2962, Textar 2467301, TRW GDB1749... sper ca am fost de ajutor

                Comment


                • multumesc mult, o sa vorbesc cu ggi cand sosesc etrieri. Meci PCH pentru aprecieri ! ! !
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • au venit si etrieri de pe MCV-ul 16v ! ! ! maine poze ! ! !
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • Spor la treaba, prietene
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • merci mister Ovidiu ! ! ! Abia astept sa mai mesteresc la M V P-ul meu !!!
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • mai ai loc de ele pe balcon?????????????
                          Bogat a mai fost anul asta pentru tine.......hai cu ele pe masina !!!

                          Comment


                          • Etrieri ! ! !

                            Astea sunt pozele cu etrieri, acum am o nedumerire, discuri stiu ca trebuie sa iau ventilate, de 259 sau 260 mm, dar nu stiu daca placutele se potrivesc cele originale sau trebuie sa iau mai mai ca la VAN sau Pick-Up? Astept pareri de la cei care au genul asta de etrieri. Sorine o sa le vezi pe masina, pe la primavara , ca asa imi place mie sa nu ma grabesc :P . Respect!!!
                            Attached Files
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • Nu se potrivesc placutele..trebuie tot de van.

                              Comment


                              • de montat cand le montezi, bara de mcv nu o montezi sauastepti sa o vopsesti mai intai?

                                de montat cand le montezi, bara de mcv nu o montezi sau astepti sa o vopsesti mai intai?
                                Last edited by etylan; 18 November 2009, 17:04. Reason: Automerged Doublepost
                                Nu intotdeauna ce este frumos este si adevarat, dar nici ce este adevarat nu este intotdeauna frumos.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google