- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce te-a pozat ma
    arata misto rau

    Comment


    • u ai vre-o ruda cv pe Jean Steriadi spre sectia 13 de politie? ca mi se pare ca te-am vazut mai de mult parcat pe acolo

      Comment


      • Nu cred ca eram eu, esti sigur? nu prea frecventez zona aceea, dar cine stie orice e posibil, poate are altcineva masina ca a mea :P......
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • nu imi imprumuti si mie rotile tale sa vad cum vin pe a mea )

          Comment


          • ma eu am ceva cu masina ta .. imi plac rotile ...

            Comment


            • hmv-ule, poate facem o proba, daca tot vrei sa iti iei ceva pe 17" !!! Cosmine merci mult, stii bine ca daca nu erai tu poate nici acum nu aveam aceste jante Respect !!!
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • nu recent ,cam acum un an doi . ca ma uitam cum dau foliile pe culoarea asta ca a mea si la stopuri.

                Comment


                • aaaa deci si tu ai verzitura !!!! Se poate sa fi fost prin zona, trebuia sa vi la masina si mai schimbam o vorba, doua !!!
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • 2 vt`uri de la baiatu`
                    Attached Files

                    Comment


                    • votez pentru: fara badboy!
                      Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                      Comment


                      • votez pentru: cu badboy!
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment


                        • si eu merg calare pe buruiana. pacat ca a mea e 1.4 si e stock. da spre vara sunt prognozate si niste jante de aliaj
                          Attached Files

                          Comment


                          • Un sigur lucru ai in comun cu MVP, culoarea. Daca ar posta toata lumea loganu pe threadu lui Mvp... ar fi o mare varza. Mai multa atentie.


                            si apropo FARA BADBOY!
                            Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                            Comment


                            • merci mishu, ce ma pui tu pe mine pe ganduri, momentan si eu tot pe varianta fara bad boy sunt, dar pe viitor nu se stie, cat despre low as vrea, dar la ce gropi sunt in bucuresti si eu merg zi de zi cu ea nu prea cred ca o sa o mai cobor, doar daca vine cineva cu o solutie de genu, mai low dar fara intarit amortizoare.
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • Mai LOW fara intarit amortizoare = reglabila ;)
                                sigpic

                                IL 1 3 MIU

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google