- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bravo MVP`ule, ma bucur ca ti`ai pus suportul de ochelari eu acum mi`am dat seama de ce nu l`am pus pana acuma...eu am doar suportul nu si placuta de metal care se pune sub plafon..am cautat si nu am gasit
    sigpic

    Comment


    • la polivalenta sa te vad azi !!!
      sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
      Simply Stance

      Comment


      • Dada' eu zic sa incerci la dealerii Dacia ca se pare ca au la vanzare, cam la 10 ron partea aceea care iti trebuie tie. Grecule nu stiu daca ajung azi la poli, ramane de vazut, ninge, somnoros, maine am si examen....Ma mai gandesc pana la 15:00 ! ! !
        sigpic
        The MVP

        Comment




        • Cateva poze din decembrie cu MVP-ul ! ! !
          Attached Files
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • ce masina frumoasa si criminala !!bv bv ai suit o in avion la baneasa? ) bafta si tot asa curata sa o ti
            sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
            Simply Stance

            Comment


            • E la o liniutza scurta cu un MIG ) ! ! !
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • ce ti mai place masina mea MVP-ule ) lasa frate ca asa de sezon deschid tunning auto ..coafez masini de sezon cu zapada..tunnnig la - grade mai astept o zapada sa vezi ce i fac )) sa traiasca fratili MVP !!!!
                sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                Simply Stance

                Comment


                • Winter Mode ! ! !

                  Azi masina a trecut la "Winter Mode" ca nu prea se mai putea cu slick-uri pe 17" :P ! ! ! A primit 4 anvelope dedicate sezonului rece GoodYear UltraGrip 7 pe jantele stock Sinaia cu dimensiunie 195/60/15 foarte apropiate de cele standard, putin mai late si cu 4-5mm balonul mai mic ! ! ! Am mai achizitionat pentru vitor 2 lampi pentru fetele de usi de pe Laguna 2, vreau sa le montez pe fetele de usi fata exact ca la o Laguna. Astept pareri si sugesti ! ! !
                  Attached Files
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • arata bine ...bafta la montaj !

                    PS nu este c-am tarziu pt "wintermode"? ...
                    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                    Comment


                    • Merci dany, sincer e cam tarziu, dar am facut treaba asta pentru siguranta mea, merg foarte mult noaptea si e ger, si mai mult sa fiu pregatit pentru iarna urmatoare, sa vad cum se comporta si sa fie setul pregatit, ca tot s-a aprobat legea cu 4 anvelope de iarna obligatorii :P ! ! !
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • Bravo Victore!ai exact cauciucuri ca ale mele...sa imi zici si mie pareri,eu unul fiind multumit de ele...
                        Cat despre lampile de Laguna,atunci cand le montezi poate treci pe la mine...bravos,o sa arate f bine...
                        sigpic

                        Comment


                        • sa te vad cum gandesti locul lampilor in usi. am si eu un set ca al tau, si unu de megane 3 si nu stiu unde sa le pun, bine ca nici timp nu am avut sa ma ocup de ele.
                          undeva in partea de jos, la capatul usii cred ca va fi locul lor.
                          bafta la montaj!

                          Comment


                          • Cam asa daca intra...nu stiu cat sunt de lungi...
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • Nici eu nu ma gandesc sa le montez acum, sa vina vremea frumoasa, dar locul sigur va fi acela indicat de dragos, in partea de jos cat mai spre exteriorul usii sa fie cat mai vizibile cand deschizi usa. au becuri w5w asa ca o sa le montez si niste leduri de 1w, cele mai puternice pe albul xenon ! ! !
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • Bravo Victor pentru ce ai achizitionat, frumoase lampile si sper sa gasesti un loc unde sa lumineze bine! Bafta pe mai departe!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google