- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • n-ai trecut la echiparea de iarna ?

    Comment


    • Merci mult Andrei, tija a fost taiata destul, peste 5 cm, eu m-am obisnuit cu ea asa si nici nu mai ma deranjaza la controlul ventilatiei si butoanele geamurilor. Mishu ce repede ai vazut tu ca am inca TSW-urile, da inca sunt pe anvelopele si jantele de vara, am in casa setul de jante Sinaia dar nu le montez pana nu da zapada.
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • sunt usor de observat

        Comment


        • Salut! A 2-a bricheta unde ai legat-o? La firele celei din fabrica? Nu exista riscul sa sara siguranta?
          Intreb si eu asa...ca un mic nestiutor).
          Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele! Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata!

          Comment


          • Da Mihai acolo estre legata, si nu este nici un risc sa sara siguranta. Si ca sa te conving iti spun ca acolo mai sunt legate si ambele scaune electrice( provizoriu de un an, lenea e mare) si ceasul suplimentar din bord (voltmetrul) si au deja un an fara incidente. si din ce mai stiu cine mai are si playerul original si acela este legat la aceeasi siguranta, aviz amatorilor daca nu va merge bricheta nu cautati in tabloul de sigurante semnul de bricheta pentru ca NU EXISTA ! ! ! Este siguranta Playerului ! ! !
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • Multumesc foarte mult.
              O sa copiez si eu de la tine
              Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele! Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata!

              Comment


              • Nici o problema Mihai, pentru asta suntem aici, sa ne ajutam si pentru informati, nu pentru drepturi de autor ! ! ! Toate cele bune ! ! !
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • Bai bro tu nu i-ai pus cauciucurile de iarna inca ?

                  Te salut si-mi pare bine ca te-am vazut! Sa fii sanatos! Sa fii vazut cum facea in masina fata: uite, uite, uite logan club si e verde ca a ta, uite uite
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Merci bro ! ! ! Sa fii sanatos si sa ai sarbatori de iarna fericite ! ! ! Merci pentru complimente si se stie numai noi avem verziturile LCB ! !
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • marfa omule nuca
                      sa ai grija la atele(cusatura) alea ca daia am si eu si sa facut urat rau de tot
                      sigpicAjuta-ma si trimite sms la 1815(tarif normal) cu textul "CLK"

                      Comment


                      • merci george pentru pont, o sa incerc sa nu o stresez ca pe cea veche, si sa reziste cat mai mult ! ! !
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • multumesc domnu, multa sanatate, bucurii si numai clipe frumoase iti doresc
                          sigpicMy ride

                          Comment


                          • craciun fericit! si un an nou plin de bucurii si tot ce iti doresti!
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • E un obicei strabun, sa tai porcu de craciu, si sa-ntinzi o masa mare, cu carnati sorici sarmale, alb si rosu fie vinul, sa te bucure craciunul !
                              La multi ani si Sarbatori Fericite ....
                              ABS+ 1.6

                              Comment


                              • Merci mult pentru urari... la fel iti doresc si eu tie... un Craciun Fericit alaturi de cei dragi!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google