- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu mah ...ca doar nu e programata ....dar exista posibilitatea asta .....si ca sa nu mai ai batai de cap o inlocuiesti
    In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
    sigpic

    Comment


    • MVP iti mai trebuie curea de accesorii , pompa de apa (nu te zgarci pentru 1 mil si un pic , Valeo ) si antigel ca se pierde si mecanic ...cu ultima te rezolv eu

      Comment


      • da deci s-a notat, eu ma gandeam la fel ca si fof-ul sa schimb doar curelele, din moment ce pompa nu pierde nimic, asa zicea parca si dan gutu, ca pe la 100-120 de mii este recomandat sa schimbi pompa de apa. O sa vedem, mai e timp am doar 49.000 km la bord. Mecanicul mereu pregatit (cosmin) si piesele in portbagaj ! ! !
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • foarte rar pompele pentru modelele dupa 2007 se intampla sa nu curga... nu o schimbi acum si in 5 mii se duce pompa ... ce faci ? pentru 1 mil platesti 1 distributie care acum o ai gratis si te-ai scutit de 2 milioane ? Alegerea iti apartine !

          Apropo .. am stationat ieri in fata masinii tale 5 minute si vreau sa-ti zic... CHIAR ARATA BINE JANTELE ..bravo

          Comment


          • mvp-ule eu am 125.000km ...si pompa de apa nu am schimbat-o ...masina este din noiembrie 2007

            acum depinde si de noroc ... bafta !
            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

            Comment


            • schimbo... ca eu m-am zgarcit... la inceput.. si tot a trebuit sa o schimb..
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • O merci cosmine, oricum masina mea e 2006 si vedem ce facem cu pompa. Da unde ai stationat si ai vazut masina, la munca la mine la brancoveanu, la carefour sau in parcare acasa?? Merci oricum pentru apreciere, nici albinuta ta nu e mai prejos, nu trece neobservata ! ! !
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • nenea ai trecut pe langa mine cu o vitezaaaaa ....... cred ca der la jante ti se trage )))))

                  Comment


                  • Felicitari pentru campionat MVP-ule.Eu la 90000km am schimbat pompa de apa ca pierdea antigel pe la garnitura masina mea e din 2004 totusi mi se pare prea devreme sa o schimbi la 40 si cv de mii cat ai zis tu ca ai dar cum au mai zis si alti colegi depinde de noroc unele tin mai mult altele mai putin.Bafta!!!
                    sigpic

                    IL 1 3 MIU

                    Comment


                    • cristi cred ca stiu cand am trecut pe lanca tine, veneam de la brasov si mergeam spre sibiu-valcea, m-ai observat, erai in directia opusa nu?? oricum ma bucur ca ti-am atras atentia si imi pare rau ca nu am putut sa opresc sa stat la un pahar de vorba. Merci alex pentru info ! ! !
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • niste poze cu masinuta?
                        cand ne delectezi?

                        Comment


                        • da intr-adevar veneam din directia opusa si am vazut ca venea din zare un loganel vijelios cu angel eyes si am crezut ca este vreunul de prin pitesti cand colo MVP-ul nici nu am apucat sa dau vreun flash. ne vedem noi pe la vreo intalnire candva.

                          Comment


                          • Am reusit si eu in sfarsit sa motez xenon pe faza scurta H1 35W 6000k balast slim ! ! ! Acum sa vedem si cum se comporta, oricum ii multumesc lui serban_pc pentru promtitudine si ajutor ! ! !
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • asteptam poze ! ... se vede mai bine cu xenon ...decat stok?
                              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                              Comment


                              • Deci acum am venit din oras, si se vede super bine cu xenon, mor de ele, sunt belea, poze nu am reusit sa fac dar dupa ce voi spala masinutza bag un set de poze ! ! ! Cand mai am ceva banuti de cheltuit o sa montez un set si pe proiectoare, dar pentru siguranta celor din trafic o sa le reglez sa bata cat mai jos, sa nu deranjeze prea rau, pentru ca intentionez sa pun 8000k.
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google