- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Craciun fericit !

    Comment


    • Craciun Fericit nea MVP`u

      Comment


      • Craciun Fericit si voua ! ! !

        Multumesc de urari !!! Craciun Fericit !!! Un an nou plin de implinirii !!! Sanatate si fericire !!!
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • Cadoul meu de Craciun , ptr tine , este....
          Attached Files
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Merci mult cosmine !!! E cea mai belea poza a mea cu ea ! ! ! Ori e bine ori nu mai e !!!!!!!
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • La Multi Ani Logan Club !!!!

              Ultimele poze pe anul acesta cu MVP-ul pregatit pentru noul an 2011, care speram sa aduca mai multe ca anul asta( care totusi a fost bunnnnnn, am reusit sa o schimb radical, bara fata mcv, faruri angel cu xenon, stopuri led, eleron luneta, bara spate ph2 si bineinteles JANTELE TSW FREEZE 17"), imi propun sa imi fac urmatoarele:
              -Bad Boy Look
              -Xenon in proiectoare 8000k
              -Distributia pe care am castigat-o la Sibiu (multumesc lui Bolo, Sibianul si Bezme pentru ea)
              -Noile frane de van, ca tot am aproape toate piesele si e pacat sa nu profit...
              -Vopsit complet toate reperele ramase negre
              Acum sa vedem ce o sa realizez si ce nu o sa reusesc ! ! ! Va doresc un an nou fericit si toate cele bune alaturi de cei dragi si de Logan Club ! ! !
              Attached Files
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • ce frumos se vede de la distanta

                Comment


                • ce bine arata ... bafta in ce ti-ai propus ! ...la multi ani! pe anul 2011
                  Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                  Comment


                  • 2011 Fericit !!!!

                    Merci mult Mishu si Dany ! ! ! Da ce ma Mishu de aproape nu se vede frumos ??? Mare figura esti ! ! !
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • ba da mister se vede foarte bine si de aproape
                      de la distanta zici ca nu e logan

                      Comment


                      • Frumoasa rau de tot masina asta a ta, sa iti traiasca!

                        Comment


                        • Sa iti ajute Dumnezeu sa realizezi tot ce ti-ai propus!

                          O masina frumoasa ai! Bafta!
                          sigpic

                          Comment


                          • Vezi ca pe partea de unde ai facut poza, in stanga ta era Nova aia "aranjata" de Distrigaz). La anul va fi mai maxima decat acum, sa te ajute Dumnezeu Victor!! La multi ani!!
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • ahamm alex, o sa am grija sa nu o deranjez si eu de acolo, nu vreau incidente !!!!
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • Picsss ! ! !

                                Cateva poze mai vechi si nepostate , in mai multe ipostaze ! ! ! Cu planetara la service, cand s-a bulit burduful, la spalatorie, cu MVP-ul ala mic din Valcea la Poli, si alte alea ! ! !
                                Attached Files
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google