- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un an nou plin de realizari Victore si cat mai multe bife pe lista "de facut" a verziturii. Felicitari pentru tot ce ai facut la ea si sa sti ca mor dupa jantele tale (s`ar putea sa ti le fur intr`o buna zi)
    sigpic

    Comment


    • Merci mult Dada' si la tine sa fie un an nou plin de realizari si implinirii, si sa stii ca pe tine te las sa imi furi wheels-urile ! ! !
      Last edited by B-64-MVP; 11 January 2011, 22:11.
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • Nenea...la primavara..vreau si celelalte 3michelin-uri ..! ;) ca sa stii sa le rezervi ca ale mele au riduri
        My turbo lag, give your MPI, a chance

        Comment


        • da Petrica se rezolva, eu le am la garaj, vedem noi cum facem si mergem sa le luam ...
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • Da da ..;)
            My turbo lag, give your MPI, a chance

            Comment


            • Update ! ! !

              Update :
              -Schimbat filtru polen, poze cu cel vechi, dupa aproximativ 1 an jumatate de exploatare
              -51000 km si distributia schimbata doar curelele si rola intinzatoare
              -achizitionat suport ochelarii de origine, ramane sa ma hotarasc unde il montez, in clasicul loc la plafoniera sau in locul manerului de pe plafon de la sofer
              Attached Files
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • Cred ca da mai bine suportul de ochelari montat in locul manerului de la sofer cum de altfel am vazut si la alte masini.

                Comment


                • cand te hotarasti sa pui si tu poza cu suportul montat, ca si eu am de aproape un an si nu m`am decis unde sa`l pun. parerea mea e ca vine frumos si la sofer in locul manerului. mie una mi`ar place mai mult decat la oglinda.
                  sigpic

                  Comment


                  • Foarte frumoasa, mult succes in tot cea ce iti doresti pentru ea anul acesta!

                    Comment


                    • Merci mult Narcisuc, Dada' o sa pun si poze cu suportul, poate te induri si tu sa-l montezi :P !!!
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • Si eu am filtru de polen man dar nu am curajul necesar sa vad cum se mai prezinta dupa 1 an ;))

                        Comment


                        • Vezi naibilea sa nu gasesti rame pe acolo :P! ! ! Respect Anonimboy ! ! !
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • numai consumabile bune,imi place.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • Pai se poate Leo, o tinem numai pe vitamine !!!

                              Gata si cu suportul de ochelarii, l-am montat ieri, in 15 min am fost gata, pana la urma l-am montat in locul specificat de fabrica, langa plafoniera, daca va fii o sa cumpar inca unul si o sa-l montes in locul manerului de pe plafon din dreptul soferului, ca tot am eu 2 scrumiere, 2 brichete, cate 2 din fiecare ! ! ! Dada' poze cat de curand, zilele astea ! ! !
                              Last edited by B-64-MVP; 22 January 2011, 05:57. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • Photo!!!

                                Poze Informative, nu sunt de pe masina mea ! ! !
                                Attached Files
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google