- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc pentru felicitari ! ! ! O sa am si in continuare mare grije de jante, si de masina ! ! ! Gata cosmine le-am oprit, nu o mai spal cu ele aprinse :P ! ! !
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • Bravos ! Bravos ! Bravos !

      Te felicit si jos palaria broooooo !!!

      Bravos ! Bravos ! Bravos !
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Felicitari MVP`ule.....chiar sunt superbe jantele sa ai grija de ele ca daca nu ti le fur eu
        sigpic

        Comment


        • Salut.Mai ai jantele Sinaia? Doneaza una cate una, eu le iau pe toate 4 .Felicitari ptr reusita, meritau jantele.
          Satisfac blonde pe gume Turbo.

          Comment


          • da mai am jantele sinaia, dar le tin pentru iarna, ca sa am si la anul cu ce sa paticip la campionate :P ! ! ! multumesc de felicitari ! ! !
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • frumoase jate mvp ,sa ai mare grija de ele si felicitari pentru locul obtinut
              bafta in continuare

              Comment


              • Felicitari pentru cele mai tari jante din 2010.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • Felicitari pentru jante sunt cele mai tari ;)

                  Comment


                  • Multumesc doamna (alias dada') si domnilor (toti ceilalti "care este") pentru aprecieri si felicitari ! ! ! Momentan masina va ramane cum o vedeti, vine frigul, cash nu prea mai este, o sa ma axez pe mici retusuri care nu vor fi foarte vizibile. Trebuie sa refac iluminatul la consola centrala si brichete, sa-mi montez xenon pe faza scutra si proiectoare, sa reglez mai bine farurile, sa elimin un "brum" pe instalatia audio sa colantez bara spate unde este crapata vopseaua si alte "nimice".
                    Voi continua sa postez poze, si astept sugesti ! ! !
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • distributia ai facuto? ..daca tot ai castigato
                      Last edited by cos_min_i; 7 September 2010, 08:52.

                      Comment


                      • Bravo MVP, felicitari!
                        lipsa text

                        Comment


                        • Nu am reusit nici distributia sa o schimb, daca nu am avut masina acasa 3 saptamani, poate o face si pe aia ca sa stau linistit. Am curea de distributie + rola cosmine, ce imi mai trebuie ? pompa de apa si curea de accesorii?? Si mai trebuie sa-mi schimb si filtrul de polen ! ! !
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • pompa de apa schimb`o doar daca asta dupa masina are urme de scursuri.
                            cureaua de accesori o schimbi ca sa fie bine , sa le schimbi toate o data...nu crapa dar e bine schimbata.
                            si chiar daca crapa nu iti mai functioneste AC , alternator...

                            Comment


                            • Pompa de apa isi face joc mai devreme sau mai tarziu ....eu zic ca pentru 1 mil nu se merita sa dai distributia jos peste 10-20.000 km
                              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                              sigpic

                              Comment


                              • na , fiecare cu mentalitatea lui.
                                isi face joc exact intre prima si a 2 distrubutie ?
                                are ea un rol sa isi faca joc la 80k a ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google