Loganu meu! MKR-ul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Off-topic

    Originally posted by liculicu
    ce dimensiune au stergatoarele ca m-am uitat azi in carfour da nu scrie pe nici unele logan?
    Cel mai bine iti pui unul de 24" si unul de 18".

    On-topic

    Pai la dieselul de 85 CP care cica are 200 nm este o alta cutie?
    http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

    Comment


    • Originally posted by drone
      Pai la dieselul de 85 CP care cica are 200 nm este o alta cutie?
      iti dai seama ca e alta cutie.
      vezi si tu pe site-ul dacia la date tehnice...cutia la dci-ul de 70CP e JH3 si la cel de 85CP e JR5,practic cea mai noua cutie de la renault.

      Comment


      • da si alt bloc motor, nu are nici o legatura cu motorul meu
        Last edited by crististreulea; 31 October 2007, 13:04.

        Comment


        • mai man, masina arata(sau arata, sau VA arata ) foarte fain, dar cum te descurci cu bordurile?
          eu care parchez numa pe borduri(deh asa e aicea in satu bucuresti) le-as sparge intr-un minut

          Comment


          • CLC merci de compliment dar bordurile la mine au iesit din calcul de ceva vreme :P asta e si nu zic ca nu ma descurc ca fac cam 100 km / zi in bucuresti e totul oky :P daca nu ai surpriza ca sa mergi pe o strada pe care stiai ca e buna si ca poti trece si sa vezi ca peste noapte au decoperatat-o :P sau faze din astea sa pui avariile sa dai cu spatele sau pe la academia militara am patit-o eram la urcare si ieseam fix la mijloc si era diferenta ft mare am pus avariile i-am anuntat pe cei din spate si am pus bucati de asflat fix la roti sa-mi fac rampite ca sa pot cobora :P

            Comment


            • Se distreaza teribil cred cei ce sunt in spatle tau in asemeena situatii
              Pana o sa ajunga strazile de la noi ca cele din afara e o adevarata aventura sa conduci o masina joasa. Felicitari pentru pionieri!
              Semnalizatoarele unora, nu se aprind din lipsa de bun simt. Mare defect tehnic!

              Comment


              • super tare kitul.....numai sa nu il lovesti....
                JUST ME.....30-rdd......

                Comment


                • merci mult rdd30

                  AM facut o sedinta foto pt o revista din Anglia si deabia ma pus mana pe 2-3 poze cu titiul enjoy and hope u like it
                  Attached Files

                  Comment


                  • Miker ri-ai pus Xexon si pe proiectoare?

                    Comment


                    • dap le-am pue si pe scurta si pe proiectoare de-o data acum o sa-mi pun si pe lunga ;)

                      Comment


                      • am vazut masina prin spate pe la inter pe acolo...e f tare mi`a placut sa ai grija de ea:P

                        Comment


                        • hehehe merci mult da am grija de ea ;) promit

                          Comment


                          • e cred ca cea mai tare masina de pe forum.sa ai grija de ea miker.
                            sigpic........restul e NoSpeedLimit

                            Comment


                            • merci mult gigi-kent ;)

                              Comment


                              • de unde-mi trag si eu o grila ca a ta???deocamdata nu vreau sa prelungesk kapota....vreau doar sa schimb grila...k asta de pe stok ma dispera,parak ar fi 1310...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google