Loganu meu! MKR-ul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    heheh merci mult de complimente ;) deh ce sa fac nu am avut bani de body kit uniq costa prea mult si oricum nu creca-i la fel ;) o sa vedem in viitorul apropiat ;)

    Comment


    • #77
      chiar ca se pricepe cel care a lucrat in PhotoShop..si se pricepe de minune...dar bine inteles si masina e stralucita....

      Comment


      • #78
        Merci merci merci creca de la atatea felicitari o sa ajung culoarea fetei ca a masinii. ma bucur ca place la lume 10x again 2 all

        Comment


        • #79
          Ce zici ne poti onora cu prezenta la intalnirea LoganClub de la sala Polivalenta , duminika la ora 14:00 in parcarea din spate ???
          sigpic

          Comment


          • #80
            Originally posted by GOLAN91
            Ce zici ne poti onora cu prezenta la intalnirea LoganClub de la sala Polivalenta , duminika la ora 14:00 in parcarea din spate ???
            daca nu, stiu yo unde sta si mergem si ii facem o pana ceva! )
            http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
            : 0722.526.317 0765.488.804

            Comment


            • #81
              Originally posted by Miker
              heheh merci mult de complimente ;) deh ce sa fac nu am avut bani de body kit uniq costa prea mult si oricum nu creca-i la fel ;) o sa vedem in viitorul apropiat ;)
              Stai linistit ca ti-a iesit ceva beton si cu kitu' asta.
              Mondificarea la capota e SUPER, imi place mult
              CsB
              Ambition 1.6 MPI

              Comment


              • #82
                @ggd merci mult ;) din pkte eu nujt unde stai tu ;)) :*
                @la intalniri mai greu ca muncesc cam zilnic
                @csb merci mult de compliment ;)

                @VERY SOON NEW TURBO, NEW INTERCOOLER, NEW OBD ) @ NEW MAGARUSI UNDER ZA HOOD

                Comment


                • #83
                  poate scoti 100CP din motoras

                  Comment


                  • #84
                    Pai pe miercuri este planificata treaba . . . .cat sa scot ? 100 ) mai gandeste-te 110 fara sa-l fortez prea mult pot scoate si 120

                    Comment


                    • #85
                      pe masurate?
                      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                      Comment


                      • #86
                        120CP n-as prea crede ca se pot scoate din 1.5, dar nu mai comentez nimic si astept sa vad rezultatul
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          depinde de turbina...astept foaia de dynoSAUR )
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #88
                            Ce xenoane ai pe scurta? Ai vizibilitate buna? Stii cumva ce becuri au cerculetele de la faruri ca mie mi s-a ars unul,asa cred, ca nu se mai aprinde.
                            LOGAN--> <--TOYOTA

                            Comment


                            • #89
                              Se poate scoate teoretic si peste 120 CP dar deja la 110 este fortat motorul. Acelasi motor de 1.5 dci pe megane scoate 105 cp (cel euro4), dar este destul de fortat cu turbina cu geometrie variabila si multe alte chestii marunte. Dupa mine 110 CP este la limita, peste 110 poate sa tina mult si bine dar poate sa crape motorul in 10.000 km.

                              Comment


                              • #90
                                si alt bloc motor si chiuloasa si axe si multe altele
                                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google