My 83 BLACK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    arata tare frumos ! imi place cum ai aranjat-o . un portbagaj clean si numerele fara suport si ATAT ar mai trebui sa ramana simpla si frumoasa Bafta !
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • #17
      @Tudor...

      sigla o sa ramana doar motorizarea si Logan renaul o sa dispara ......

      sper ca pe viitor sa elimin stema pe fata la grila...e in plan

      Originally posted by al!n View Post
      Ai putea incerca si la racing nick pentru reductie da cred ca e vro 80lei...
      App, filtru face un sunet...mult diferit fata de filtrele conice, se aude infundat asa nu horcaiala.
      cam 60 de lei este reductia la racing Nick..... o sa ma duc zilele astea la ei ca in vitan nu am gasit iar ei au mai multe dimensiuni
      Last edited by vyalli; 21 May 2012, 11:42. Reason: Automerged Doublepost
      sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

      Comment


      • #18
        foarte dragutza.fa rost de un kit dacia pentru ph2 si laso asa la exterior,este adevarata,simpla si cocheta.

        Comment


        • #19
          Poate pe viitor o sa dai si aparatorile de noroi jos. Nu isi au rostul pe masina ta , e frumoasa...
          AG 64 P U F

          Comment


          • #20
            bravoo..frumoasa. las-o jos si insista pe inbunatatirea performantelor..lasa kituri si alte alea ca nu te ajuta la nimic..parerea mea..spooor!!!
            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

            Comment


            • #21
              Originally posted by darkman View Post
              foarte dragutza.fa rost de un kit dacia pentru ph2 si laso asa la exterior,este adevarata,simpla si cocheta.
              nu stiu de nici un kit de ph2 stiam ca e doar pt ph1.

              Originally posted by CRISTYpuff View Post
              Poate pe viitor o sa dai si aparatorile de noroi jos. Nu isi au rostul pe masina ta , e frumoasa...
              aparatorile raman pt moment ca drumurile care le fac eu sunt cu pietris si nu vreau sa imi bat joc de pragruri

              Originally posted by nairod View Post
              bravoo..frumoasa. las-o jos si insista pe inbunatatirea performantelor..lasa kituri si alte alea ca nu te ajuta la nimic..parerea mea..spooor!!!
              momentan sunt multumit cat a coborat ....inainte sa pun arcurile era o struto-camila cu jantele pe 17
              urmatoarea miscare trec pe cauciucuri cu talon pe 45 sau imi pun niste jante pe 16 mai late cu arcuri H&R ori eibach

              la performante o sa umblu putin in viitor :
              -chip dimpsport
              -admisie + filtru
              -fise magnecor
              -buji ngk iridium
              -copr clapeta marit
              -serpi+evacuare completa

              dupa cum spunea mai sus si cosmin "alt om care vede si face ... " imi place ce vad pe forum si oamenii care fac adevarat tunning la masina dar consider ca ma intai conteaza intretinera corespunzatoare a masinii si dupa prepararea ei
              sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

              Comment


              • #22
                foarte frumoasa! s-o stapanesti sanatos!
                daca o faci low, o sa fie bestiala!!!
                Stock is boring...
                My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                Comment


                • #23
                  Superba , o suspensie sport si aia e :d
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    @mihai

                    multumesc pt urare si iti doresc si tie sa ii tragi niste jante la masinuta ta ca arata bine low asa

                    P.S foarte tari farurile tale

                    Originally posted by ibogdannn View Post
                    Superba , o suspensie sport si aia e :d
                    cand o sa vreau sa imi amestec pietrele de la rinichi o sa ii pun amortizoare
                    Last edited by vyalli; 22 May 2012, 10:24. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                    Comment


                    • #25
                      Foarte frumoasa si ingrijita masina. Multi km fara evenimente .

                      Comment


                      • #26
                        multumesc aKn
                        sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                        Comment


                        • #27
                          cu siguranta exista kit ph2 dacia. cand lam achizitionat pe al meu de la dacia exista si pentru ph2 mai scump normal.

                          Comment


                          • #28
                            eu nu vreau sa aud de nimic cumparat din showroom dacia. Au niste preturi nesimtite rau.

                            Eu cand mi-am comandat masina pe langa ca nu stiau ca comercializeaza culoarea neagra au trebuie sa intre pe site sa se convinga + ca dureaza 2 luni sa vina se intretina greu le-am spus ca vreau negru si gata.

                            Dupa ce m-am hotarat echiparea culoarea mi-a dat o lista de optionale si nu vroiam multe : cotiera ,covorase, aparatori si o alarma atat. Numai cotiera era vro 500 de lei si nu am luat nimic inafara de o alarma restul mi le-am luat din targ la preturi rezonabile nu japca care o fac astia in showroom
                            sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                            Comment


                            • #29
                              Da bine loganul pe negru, buna alegere ai facut, ai putea sa-i vopsesti tamburii si etrierii, e pacat ca sub jantele alea faine sa vezi rugina

                              Drumuri fara evenimente sa ai

                              Comment


                              • #30
                                pana in aprilie am avut garantie la masina si nu am vrut sa le dau de banuit la baietii din service cu tamburii si etierii vopsiti

                                se vor vopsii in negru mat

                                P.S. multumesc lui maiestrul piersic pt ca mi-a aranjat masina virtual

                                kit tuning dacia logan,evacuare dacia logan,spoilere dacia logan ,jante dacia logan, chiptuning dacia logan


                                kit tuning dacia logan,evacuare dacia logan,spoilere dacia logan ,jante dacia logan, chiptuning dacia logan
                                Attached Files
                                sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google