B997ndl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    pui balon mai mic sa nu iti mai atinga
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • #17
      pe ce ? pe 15" ?! cum ar fi...? ce balon mai mic as putea pune?!

      Comment


      • #18
        ai taiat de jos...da si tu mai multe detalii. cum ai repozitionat fusta ? ai crestat cum ti am spus eu si ai trecut o peste urmatorul tampon ?

        Comment


        • #19
          da. cam asa.. eu doar m-am uitat a facut-o un prieten din ardeal, care e meserias in d'astea. eu doar i-am aratat tot ce ai scris despre montare, inclusiv pm-urile si toate pozele a inteles imediat. de fapt stia deja.
          PS: pe prieten il cheama Hans Bauer astia zici ca s-au nascut cu cheia in mana. ca sa nu mai zic ca lucreaza de zici ca o face pe a lui. ai dracu' constiinciosi !

          Comment


          • #20
            frumoasa masina,ingrijita,imi place cum da culoarea la jante cu cea a masinii,bafta in continuare!

            Comment


            • #21
              multumesc ! de mult ma gandeam la culoarea aia de jante... intre timp am mai vazut la un coleg ceva asemanator. dar e ok ca nu prea avem cum sa ne intalnim

              Comment


              • #22
                mai pun si eu niste poze, ca in rest n-a aparut nimic nou. astept sa mai dau de bani ca am fost in turcia in vacanta si s-au cam dus. asa ca astept sa fac resoftarea. daca vad ca nu se aduna, voi incepe cu volan, nuca... in piele si schimbare lumini bord.
                stie cineva unde se lucreaza bine si nu f expensive ?
                Attached Files

                Comment


                • #23
                  ma omoara pozele astea, ca le ia numai cate 2..
                  Attached Files

                  Comment


                  • #24
                    si ultimele....
                    Attached Files

                    Comment


                    • #25
                      acu arata a masina D
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • #26
                        si mie imi place. multam fain pt ajutor !

                        Comment


                        • #27
                          ma gandesc sa-i pun niste distantiere. cel putin pe spate. pe fata parca mi-e frica sa nu frece cumva. aveti idee de unde as putea lua si ce grosime ar fi bine sa aiba ?

                          Comment


                          • #28
                            are cineva idee daca pot "intoarce" undeva jantele de tabla ? cine se ocupa de asa ceva ?
                            si m-ar mai interesa daca stiti pe cineva care repara mici indoituri in tabla, fara revopsit. m[ refer la kitul ala cu ventuze...etc

                            Comment


                            • #29
                              are cineva idee unde as putea vopsi si eu elementele cromate fata/spate si o pereche de pleoape, in culoarea masinii ? eventual un portbagaj clean...

                              Comment


                              • #30
                                Sunt destui care fac , Ghetto , Custom Garage . Legat de elementele cromate (cred ca faci referire la elementele de la bara fata/spate ) poti sa le infoliezi (ar da bine cu folia albastra transparenta , cun are si colegul Catalin (KTA) pe proiectoare ) , zic eu...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google