B997ndl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Salut! Pana la urma mai ai powerbox pe ea? Sau soft? Cati cai are acum? Daca stii? Sau cati pare sa aibe?
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • #92
      tot powerbox, nu m-am mai agitat cu resoftarea. nu prea stiu, dar mi se pare ok. nu e vreo masina de curse.

      Comment


      • #93
        Stai calm, nici a mea, ba eu cred ca am si portbagajul mai mare... Am carat de la pat cu tot cu saltea, pana la masa si banci, gen de vezi la berar... Sa nu mai zic ca am 2 scaune de copii in ea mereu...

        Si powerboxul cat promitea ca da?
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • #94
          are mai multe reglaje. max. 90-95 cp. nu mai stiu unde e brosura cu reglaje.

          Comment


          • #95
            Sper sa nu vorbesc prostii, dar din cate am priceput eu, powerbox pacaleste masina cumva, ca si cum ar fi motorul mereu rece, sau ceva de genul, si nu stiu cat de ok este pe termen lung.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google