TM - 53 - EDY - Golanul Meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    O poza cu telefonul asa rapid
    Attached Files

    Comment


    • #47
      Salutari ! N-am mai fost pe aici demult,ca sa nu moara topic-ul mai pun ceva poze cu loganu' .N-au mai fost facute modificari,sper sa incep in curand
      Attached Files

      Comment


      • #48
        Salutari,avand in vedere ca n-am mai scris pe acest topic demult,am zis sa sterg praful.Asadar,loganul a mai imbatranit,are aproape 320.000 de km si inca se mai tine binisor..Atasez o poza cu kilometrajul,poze cu masina,cand oi avea timp sa-i fac
        Attached Files

        Comment


        • #49
          Salutari,azi am ajuns cu loganu' la un numar de kilometrii aproape rotund .Chiar sunt curios cati kilometrii poate duce un motor de logan,cat timp ii dai consumabile de calitate si la timp.
          Attached Files

          Comment


          • #50
            Felicitări pentru numărul de kilometri parcurşi şi..., mulţi înainte şi de acum încolo!

            Comment


            • #51
              Mersi frumos,sa vedem cat mai tine..

              Comment


              • #52
                Felicitari ! Uite ca si Loganul poate .... sa ajungi cu ea la 500.000 km si chiar mai departe , mult succes !

                Comment


                • #53
                  Multi km inainte si fara nicio problema!

                  Comment


                  • #54
                    Lucrez in asigurari si am client taximetrist care avea acum 2 luni 513.000 km. De la 40.000 km ii pusese GPL. Masina merge bine. Ii face toate schimburile la timp...

                    Comment


                    • #55
                      @emilemy: Mersi frumos,deocamdata vad ca poate

                      @dany91: Mersi la fel !

                      @daniel895cfr: Tocmai,daca ai grija de ea,are si ea de tine.Eu din 2007 de cand o am,n-am avut probleme la motor,doar cu gpl-ul de vreo 2 3 ori,si in rest,consumabilele.

                      Comment


                      • #56
                        Şi totuşi unde ai făcut atâţia kilometri?
                        Aşa de curiozitate

                        Comment


                        • #57
                          Pai stau la 40 de km de Timisoara,deci fac pe zi cam 100 de km,poate si mai bine,si o data la 2 3 saptamani fac Timisoara - Bucuresti sau Timisoara - Suceava,si cateodata mai fac si Germania

                          Comment


                          • #58
                            @fRs. Chiar ma bucur sa vad masini bine intretinute, dar cu multi km. Asta demonstreaza ca Loganul a fost si este un model reusit...

                            Comment


                            • #59
                              Este destul de reusit,pentru drumurile noastre .Sunt curios de loganul 2 cum e,m-ar tenta sa-mi iau unul,dar cand ma gandesc la motorul de 0,9,si de cel de 1.2,nu e chiar ce caut,mai ales ca fac drumuri lungi.Daca ar fi sa scoata un motor de 1.6,n-as sta pe ganduri

                              Comment


                              • #60
                                In astia peste 300.000 de km ai umblat in motor ? vreo garnitura de chiuloasa sau alte chestii mai urate ? segmentare ceva ? a inceput sa pape ulei ?
                                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google