TM - 53 - EDY - Golanul Meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Va salut . Mai sterg pe aici prafu' si eu cu o poza,cu coaja . In prezent are 420.000 de km,si inca nu l-am segmentat,si ma minunez inca cat merge acest motor . Sa mai dea putin caldurile si o sa-i dau o revopsire poate alta nuanta,si imi trebuiesc reglati culbutorii,deoarece are un tacanit motorul ! In rest nimic important nu i-am facut,doar schimburile la timp . Sper sa o tina naravul,sa trec si eu de 1 milion de kilometrii
    Attached Files

    Comment


    • #92
      Multi inainte !

      Trimis de pe al meu SM-J100H folosind Tapatalk

      Comment


      • #93
        Vezi sa nu fie tacanitul de la rulmentul de presiune.. Numai bine
        Last edited by 77sky; 21 May 2016, 21:59.

        Comment


        • #94
          Ai ceva km nu gluma ) Multi inainte!
          http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

          Comment


          • #95
            Multumesc la fel si voua !

            Comment


            • #96
              Va salut din nou . Dupa ce a fost tras de masina asta atatia ani , a venit momentul sa ia si ea o pauza , adica nu se va mai circula asa mult la drumuri lungi cu ea . In prezent are 440.000 de km,merge ceas,super multumit . Si cum nu va mai fii folosita la drumuri lungi etc , am decis sa bag ceva bani in ea..sa fac ceva frumos . Cam asa arata acum , de facut la urmatorul salar sunt lupele in far , si eventual niste jante .
              Attached Files

              Comment


              • #97
                Ca sa-ti dau un imbold: Ieri am fost cu un taxi ce avea 610.000 km la bord (motor 1.4 mpi). Frecat aproape exclusiv prin TM. Motorul original (nu s-a facut nimic la el). Deci...motorul tau trebuie sa te mai tina fara probleme inca 2-300.000.
                In ce sat stai?

                Comment


                • #98
                  Multi km fara incidente!

                  Comment


                  • #99
                    Va salut . Mai sterg si eu praful pe aici,si pun cateva poze . S-a mai facut una alta la coaja,incetul cu incetul . Are 450.000 km , inca nu da semne ca m-ar lasa, deci e bine .
                    Attached Files

                    Comment


                    • 450.000? ulei papa? Tu parca stateai langa TM. Deci mai mult drumuri lungi/exterioare ai mers cu ea?

                      Comment


                      • Cand pui un Logan pe langa un Audi...dar cu virgula rau ))

                        Nu cred poti sa reglezi ceva la 1.6 16v....ma refer la motor.

                        Comment


                        • chauir ca da cu virgula.
                          Pt o masina de 9000 euro de noua...capabila sa faca 450.000 km fara cheltuieli prea mari...fata de un sh de 9000 euro la care daca-i adaugi 450.000 km facuti de autor...ajungi la 7-800.000...chiar da cu virgula.
                          Daca compari de noua...iar da cu virgula...cat costa un audi nou si cat costa un logan nou.

                          Comment


                          • @bolovan : Papa putin..la kilometri astia este normal . Da,langa Timisoara stau,si masina a facut doar drumuri lungi .
                            @Andyno : Nici nu ma gandeam sa compar loganul cu audi,sunt 2 masini total diferite . Asa am facut doar pozele .

                            Comment


                            • Va salut . Coaja are 470.000 de km , motorul e in parametrii , de tras trage ok , deci coafura rezista ! Atasez 2 poze , masina e in santier total .
                              Attached Files

                              Comment


                              • faketaxi ?! vrei sa bagi masina in lumea filmelor "adulte"?...
                                la cat mai multi km fara incidente neplacute
                                Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google