TM - 53 - EDY - Golanul Meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • TM - 53 - EDY - Golanul Meu

    Salut ! M-am decis sa-mi prezint si eu golanul aici.E un logan din august 2007,am cu el aproximativ 272.000 de km,pana in prezent nu am avut mari probleme cu el.

    Modificarile nu sunt prea multe,am niste stopuri cu led,folie omologata Llumar,cotiera,niste huse,pleoape,arcuri si un sistem Police (are toate sirenele,pompieri politie salvare si claxonul politiei).Am sa pun si niste poze cu ea.Am sa mai revin cu mai multe poze,si mai profi,scuzati-mi calitatea pozelor .
    Attached Files

  • #2
    Bine ai venit! Ce motorizare e? Pune mai multe poze... Pentru inceput poti sa dai jos G O L A N de pe portbagaj si cromul de pe bara din spate! Bafta!
    Acum am vazut motorizarea
    Last edited by PRESTIGE; 30 October 2012, 17:02.
    MY CLA

    Comment


    • #3
      @ Prestige : Da,o sa-i dau "golanul",iar cele 2 nu sunt cromuri,sunt 2 leduri rosii ,cat despre poze,voi face diseara mai multe

      Comment


      • #4
        da si ledurile atunci ca sunt urate.vopseaua e originala ?de la cati km ai gaz-u pe ea?probleme cu el?
        AdY_JmL_2015

        Comment


        • #5
          272.000 km ? dar ai mers in anii astia nu gluma
          sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

          Comment


          • #6
            Vopseaua nu e originala,a fost revopsit acum jumatate de an,cam asa.Gpl-ul il am de cand avea masina 20.000 de km.Probleme mari nu au fost,am avut probleme cu un furtun,si de vreo 2 ori mai imi scapa gaz,in rest nimic

            @vyalli: Dap,fac cam multe drumuri lungi,plus ca eu stau la 35 de km de Timisoara..deci se aduna
            Last edited by fRs; 30 October 2012, 17:23. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #7
              bine ai venit ! nu prea sunt pe gustul meu stopurile, GOLAN ,tips-ul ala la evacuare si chestiile alea din bara spate....in rest pare ok masina. Sport la modificari in continuare

              Comment


              • #8
                Tips-ul e de cand e masina..va fi schimbat,cat despre golan..va zbura curand .Stopurile vor ramane momentan pe masina

                Comment


                • #9
                  aha deci ai si gaz ...ce va probleme in timpul asta?

                  v-a zbura? ce urmeaza ?
                  sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                  Comment


                  • #10
                    Da,am uitat sa precizez ca am si GPL.Nu va zbura,instalatia o am cum spuneam mai sus de cand avea masina 20.000 km .Probleme n-au fost,doar cu un furtun,si de vreo 2 ori imi scapa gaz,in rest nimic.Vreau sa spun ca masina merge ca si noua

                    Comment


                    • #11
                      Ai facut ceva km cu masina
                      Bun gpl-ul ...
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Da,sunt destui.Cat despre gpl.foarte multumit

                        Comment


                        • #13
                          inca un exemplu despre fiabilitatea Logan-ului, cat mai multi km. fara probleme.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Stopurile sunt cele mai oribile vazute de mine pe Logan fara suparare...
                            Ma bucur sa aud ca ai 270k km fara probleme incearca sa o tii cat mai simpla fara crom fara alte prostioare
                            I changed her oil , she changed my life
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Sal, cat te-a costat vopsitul?
                              App : ce faci cu toate sirenele respective, le folosesti ?
                              Tinc fest !!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google