Logan Diesel Cu Ceva Kilometri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Incepem pariurile ? :popcorn:
    sigpic

    Comment


    • Jante montate, arcuri "lansate"
      Attached Files

      Comment


      • Ii sta super bine cu jantele astea si lasata mmm . Imi place ca e lasata dar cu taiatu nu sunt de acord ... dar imi place asa trantita )
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment


        • ce j au jantele si ce dimensiuni ai la anvelope ?

          Comment


          • Eu zic sa ai grija de aspectul exterior. Alea cu rat road mi se par niste prostii. Daca si ala e un "stil"... ce sa zic oamenii sunt prosti ca oile, ma ia cu groaza ce vad ca fac unii cu masinile lor. Si cica doar pentru cunoscatori domne', o idiotenie din partea mea.
            Bafta cu ea in continuare
            sigpic
            !

            Comment


            • Jantele au 7J si anvelopele sunt 205/45R17.
              N-am mai facut nimic la ea, curatenie, am mai vopsit ceva elemente pe la interior si i-am montat o buza la bara fata... Motorina si bataie In 2 luni de permis am aproape 11.000 de km
              Attached Files

              Comment


              • Lipspoilerul de la bara fata arata foarte bine.
                sigpic

                Comment


                • De pe ce masina e buza?
                  I changed her oil , she changed my life
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by loloatevistul View Post
                    ...In 2 luni de permis am aproape 11.000 de km...
                    Cand parchezi, mai lasa-le si altora loc de viraj. Amaratul cu Ford-ul din spatele tau (poza 3, de la stanga la dreapta), nu avea mari sanse sa iasa de acolo...
                    Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                    Comment


                    • poate ala s-a inghesuit

                      Comment


                      • Tu ai prefera sa te inghesui in locsorul acela, sa freci directia si opincilie vreun sfert de ora, cu toata indemanarea de care dai dovada, decat sa mai rulezi cateva sute de metri (sa zicem...) pentru un loc decent?

                        Uite si cat loc are in spatele sau (Ford=ul)
                        Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                        Comment


                        • daca parca cu spatele la stalp toata lumea era fericita
                          parca tot cocotata imi pare si cu arcurile taiate
                          http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

                          Comment


                          • Cel cu fordul s-a pus in spatele meu. Eu cand parcasem era liber in spatele meu. Si dimineata cand m-am trezit l-am vazut p'ala acolo. Deci, nu-s eu de vina;) Buza de la bara este de skoda octavia 2, bandou bara spate.

                            Comment


                            • Mister cand ai montat tapiteria ai refolosit inelele acelea otelite sau le-ai inlocuit cu soricei de plastic? Respect !!!

                              STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • imi permit eu un raspuns... nu mai merita chinuiala sa pastrezi sarmele... soriceii sunt baza

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google