Logan Diesel Cu Ceva Kilometri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Ce model sunt jantele?

    Comment


    • #92
      Modelul pe care il vezi) Spitate










      Iar ai glume proaste in program?
      Am impresia ca forumul asta iti ocupa cam mult timp si daca nu te potolesti, sa vezi cat liber o sa ai!
      Last edited by Niki; 8 October 2013, 10:38.

      Comment


      • #93
        Originally posted by Cromatic View Post
        Ce model sunt jantele?
        Replici dupa ceva.
        Merg foarte bine cu rugina aripilor, vopseaua sarita a aripilor spate si portiera indoita.
        Parfum chiar.

        Comment


        • #94
          Nu scrie nimic pe interiorul jantei. Decat latimea "ET45". Jantele sunt dupa un MG.
          Referitor la cele spuse de Cezar, rugina dupa aripa fata, usa infundata si vopseaua ciobita se va rezolva la vara. Crezi ca mie imi place sa o vad asa? Dar acum ca a cam venit iarna(nu de alta, da' toamna nu o pot numii), o las pe vara. Asta e. Un sut in fund, un pas inainte.

          Comment


          • #95
            Pfu, cat a prafu' s-a pus pe aici.
            Xenon H11 de 3.000K stiti pe unde gasesc prin apropiere de Pitesti? Un magazin, ceva.

            Comment


            • #96
              lasa xenonu in proiectoare
              sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

              Comment


              • #97
                Ceee? Sunt galbene, sparge ceata. In mod normal un autoturism ar trebuii sa vina din fabrica cu becuri galbene in proiectoare.

                Comment


                • #98
                  loloatevistul cu acel diametru la noile roti ai garantat un set complet de amortizoare ,bascule ...pvoti...tot ce tine de articulatii si rulmenti atat pe fata cat si pe spate odata la 15-20 k in functie de drum.

                  Romania nu e o tara in care sa mergi cu jante de acel calibru.
                  sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                  Comment


                  • #99
                    fals....

                    am jantele de aproximativ 20.000 de km, suspensie sport(amortizoare si arcuri) si nu a picat nimic....verificare anuala
                    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                    Comment


                    • Voi in Bucuresti aveti drumurile mai bune....ia sa vi prin Braila cu jantele alea....
                      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                      Comment


                      • stai linistit ca si aici in bucuresti sunt drumuri vai de mama lor...am mers si pe drumuri proaste la greu( ex sibiu-medias-sighisoara in reparatii de mi-am blestemat zilele iar cel mai nasol pitesti -campulung care il faceam odata pe luna, pana sa o reabiliteze pana la mioveni) deci drumuri bune nu prea sunt....alea bune sunt maxim 10%
                        sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                        Comment


                        • Avem asa la numar: una bucata oglinzi cu semnal, una bucata tapiserie black line, una bucata sprituitori tip perdea(altele, celelalte s-au infundat). Si plus de asta, masina face kilometrii. Acum are aproape 345.000

                          Comment


                          • Cu parere de rau ca nu am putut sa bag pozele de-o data, le bag acum...
                            Babuta a vrut sa faca o bataie cu zapada
                            Attached Files

                            Comment


                            • Kilometrii nu gluma. A mea e noua pe langa a ta)
                              My turbo lag, give your MPI, a chance

                              Comment


                              • Pana la vara cred ca face 400.000 )

                                Am luat sala!
                                Last edited by loloatevistul; 28 January 2014, 11:21. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google