Logan Diesel Cu Ceva Kilometri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Cezar, sterge-mi contul. Am crezut ca o sa gasesc persoane dedicate aici, dar daca nu ai permis deja esti luat peste picior. Nu mai este forumul cum a fost inainte. Hai, sterge-l.

    Comment


    • #62
      Contul nu se poate sterge, conform Regulamentului. Pe care, daca-l citeai, stiai deja si nici nu aveai derapajele de limbaj, precedente.

      Cu alte cuvinte, daca e ceva ce nu-ti convine pe forumul asta, ori dai report, ori esti liber sa-l parasesti.
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • #63
        loloatevistul te superi prea repede si esti prea acid in declaratii, in momentul in care ai ales sa iti prezinti masina trebuia sa fi pregatit pentru parerile altora, bune sau rele, adevarul este ca din pricina varstei probabil suntem priviti putin altfel, probabil si din cauza replicilor de genul "ai venit cu mana in fund" adresate unei persoane care poate sa iti fie parinte.Ai ce invata de aici, si daca esti baiat destept sa pleci putin capul la parerile baietilor o sa iti dai seama ca ai numai de castigat.

        Comment


        • #64
          Ca sa poata respectiva persoana sa-mi fie tata trebuia sa ma faca pe la 10 ani.) Sa fim seriosi. Am frate mai mare decat respectiva persoana.

          Comment


          • #65
            Cu ghilimele de rigoare: "Bine, PA!"

            Comment


            • #66
              Buna seara Am revenit. Am vopsit jantele, vineri posibil sa gasesc alte anvelope, nu le-am montat inca. Ce credeti, intra valva ascunsa pe gaura care-i destinata special unei valve normale?
              Attached Files

              Comment


              • #67
                Nu cred ca difera gaura .Gaura pentru valva este aceeasi.Valva ascunsa se prinde cu o piulita si garnitura.
                Attached Files
                Last edited by cosmindan; 3 July 2013, 00:05.
                real power..... diesel power by

                Comment


                • #68
                  Cumparat 4 bucati valve ascunse, cumparat 4 bucati cauciucuri 205/45R17 Run Flat. Luni se monteaza anvelopele
                  Attached Files

                  Comment


                  • #69
                    frumos frumos...
                    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                    Comment


                    • #70
                      Anvelopele s-au montat pe jante. S-a achizitionat toba șport) Un om bun prin Pitesti care monteaza/sudeaza tobe? Nu-i vreau pe cei de la Pilot. O persoana fizica...

                      Comment


                      • #71
                        Poze cu cele facute.
                        Attached Files

                        Comment


                        • #72
                          Daca faci un drum la mioveni te rezolv eu si cu toba.
                          AG 16 Y M A

                          Comment


                          • #73
                            Cam la ce bani?

                            Comment


                            • #74
                              Ai PM.....
                              AG 16 Y M A

                              Comment


                              • #75
                                Stie cineva ce presiune trebuie sa fie in anvelopele Run Flat? Nu de alta dar ieri le-am facut presiunea 2. si acum cand am vrut sa mai ma uit pe la ele am observat(fizic) ca sunt dezumflate. Nu rau, dar sunt. Sa scape pe langa valva? La toate?! E cam aiurea... Deja mi-e cam frica la ce sa ma gandesc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google