B-23-sjt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by TazMan View Post
    Te doare minte ce debiteaza unii pe aici, auzi la el..."o sa comenteze la casco ca acoperi urmele"
    Ai putea sa fii mai atent la limbaj. Eu vorbesc din experienta (trista) cu asa ceva. Tu de unde "debitezi"?

    Comment


    • #62
      Va spun si eu cum sta treaba dupa ce le fac o vizita, poate depinde si de cei la care ai asigurarea.

      Imi poate spune cineva ce putere au difuzoarele stoc BLAUPUNKT de pe LOGAN?
      Last edited by guestx; 21 September 2013, 19:38. Reason: Automerged Doublepost
      "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

      Comment


      • #63
        15W RMS au boxele . Daca le schimbi , fa bine si schimba si cd-playerul...

        Comment


        • #64
          Stie cineva la ce pret este ornamentul nichelat de pa capota portbagajului PH2?
          "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

          Comment


          • #65
            Magazin online de Piese si Accesorii Auto va ofera o gama variantă de accesorii auto, tuning auto,accesorii Logan,piese auto, cosmetice auto și multe altele la cele mai mici preturi.

            Cum e cu portbagajul de pe plafon? Iti indoaie tabla cu barile acelea de Logan?
            Last edited by karlos12; 10 October 2013, 12:44.

            Comment


            • #66
              chiar nu stie nimeni pe forumul asta pluralul cuvantului "bara"? pluralul e "bare".

              Comment


              • #67
                Originally posted by karlos12 View Post
                http://www.bestautovest.ro/ornament-...ift-tip-2.html
                Cum e cu portbagajul de pe plafon? Iti indoaie tabla cu barile acelea de Logan?

                Se indoaie putin tabla dar dupa ce le dau jos isi revine.
                Ai grija cand le cumperi sa fie drepte, ale mele au fost curbate (cumparate de la DACIA odata cu masina) si pana la urma am reusit sa le schimb apeland la ANPC.

                Originally posted by napalika View Post
                chiar nu stie nimeni pe forumul asta pluralul cuvantului "bara"? pluralul e "bare".

                Bine ca existi tu!!!
                Dupa 6 ani ai reusit sa scrii si tu ceva.
                Asteptam o alta cugetare in 2019
                Last edited by guestx; 12 October 2013, 23:58. Reason: Automerged Doublepost
                "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

                Comment


                • #68
                  Am hotarat ca iarna asta sa renunt la capacele clasice de pe jantele cu cauciucurile de iarna si m-am apucat sa le dau o "alta fata" jantelor.
                  Cam asa ceva au iesit.
                  Attached Files
                  "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

                  Comment


                  • #69
                    Au iesit bine. Sunt modelul mai vechi cu ET 50 sau cele cu ET 43?

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by logan21cdc View Post
                      Au iesit bine. Sunt modelul mai vechi cu ET 50 sau cele cu ET 43?
                      Habar n-am.
                      Scrie undeva pe ele sa ma uit?
                      "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

                      Comment


                      • #71
                        Scrie intre gaurile de prindere, cel putin pe cele cu ET 50.

                        Comment


                        • #72
                          Wow foarte tare, chiar imi plac. Daca buza era si polishata, erau blana.
                          PS: are merge niste cauciucuri intinse pe astea (vara, ca iarna nu are sens).
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Am fost si m-am uitat, scrie intre gauri ET43 (ma lumineaza si pe mine cineva, ce este acest ET?).
                            @Pacco, astea sunt jantele cu gumele de iarna, vara am alte jante.
                            "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

                            Comment


                            • #74
                              ET-ul este distanta intre axa jantei si planul gaurilor de prindere. Sper sa nu gresesc. Vezi ca era pe la sectiunea de jante si anvelope un desen cu toate detaliile.
                              Fiind de 43 arata foarte bine, fiindca sunt putin mai iesite in afara.
                              Last edited by logan21cdc; 17 October 2013, 20:46.

                              Comment


                              • #75
                                Ieri am incaltat-o de iarna.
                                Asa se prezinta jantele revopsite iar daca se nasolesc atunci punem capacele...
                                Am pus in portbagaj o placa de 5 mm din lemn pentru a nu se mai lasa in dreptul rotii de rezerva si sa nu fie caderea aceea suparatoare inspre bancheta.
                                Pe viitor vreau sa intorc roata de rezerva pentru a putea baga cate ceva si acolo.

                                PS: cred ca este mai groasa placa de lemn, 8-10 mm...
                                Attached Files
                                "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google