Nt 06 Lxe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • JOkere...sincer...sunt ca "fundul"..pardon de expresie...azi vreau totul stock, si maine vreau iar bara fata tuning. Sincer,imi place nooooul look al masinii tale.....dar cum spuneam mai sus...pe unde merg eu(am mers si voi merge ca e treaba) nu cred ca mai merge altul cu spoilere tuning,mai ales si coborata la sol.
    In ultima vreme,drumurile din si imprejurimile Piatra NEamt,sunt de rahat...gropi mai ceva ca "fata unei doamne de 80 si ceva de ani"....au spart astia drumurile in toamna in tot orasul.......si nu s-a terminat treaba din cauza vremii. Deci, trebuie sa iti imaginezi oleaca asa cum e.....

    Deocamdata,raman asa,caci sunt alte probleme de natura personala in viata mea, si numai la spoilere tuning nu imi sta capul. Cat timp este CASCO.......oricand pot reveni la tuning extern la masina.

    Iamagi..arcurile...deocamdata nu pun, din mai multe motive, iar jantele.....nu se stie de unde pic norocu,niciodata. GAndeste-te ca acum sunt somer...copil mic de 3 luni, si pe ai nu se mai invarte nimic,ruda in spital....deci.
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • cristi sper sa decizi ce e mai bine pentru tine, si iti urez mult noroc si succes

      Comment


      • Luni am dus masina in service...la reprezentanta. Au vopsit bara fata, aeea spate de ph2, au schimbat radiatorul, carenajele......si acu trebue sa astept inca 2 zile pentru un amarat de far dreapta, pentru ca ei nu au pe stoc.
        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

        Comment


        • New Look

          In sfarsit, am scos masina din service....deviz final =4.347 ron.

          Iata si pozele.Ochii de pisica, in curand.
          Attached Files
          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

          Comment


          • Super...in sfarsit esti linistit
            sigpic

            Comment


            • Sa stii ca asa...nu mai am grija bordurilor, nu mai am grija spoilerui spate atunci cand sunt incarcat, si urc un deal, sau travesez o grooaaapa.....Ramane pe vara, sa fac modificari si la praguri.....o forma mai rotunjita ceva, sa fie in ton cu restul masinii.
              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

              Comment


              • Da...ar cam trebui lucrat la praguri...ca nu prea se mai "pupa" cu restul...ochii de pisica de la bara spate nu ii ai?
                sigpic

                Comment


                • Doar una......o astept si pe cealalta.
                  Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                  Comment


                  • E bine atunci...spor la treburi...si atentie la neatentie...ca(,) cam ai bafta nasoala
                    sigpic

                    Comment


                    • ce-mi place acum las-o jossssssssss ca acum ai unde :P
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Cristi imi pare sincer rau pt. cele intamplate, dar nu mai fi suparat ca arata destul de bine si acum.Toate cele bune.

                        Comment


                        • Bine zis Jock3re! Jos jos jos! (v. Vogtland sau Weitec ar putea fi pe gustul tau - nici foarte mult, dar nici stock)

                          Si inca ceva: capotei portbagaj parca ii lipseste ceva. Acum ar merge un eleron integrat sau ceva de genul.

                          Cu bara spate ce faci ? For sale?
                          sigpic

                          Comment


                          • Puteai sa astupi ochii de pisica pentru ca ai in triple ochi de pisica si ar veni mai bine bara de ph 2 fara ei.Parerea mea.
                            sigpic
                            https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                            http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                            Comment


                            • mna..tu sti de ce renunti la kit-ul tuning!
                              Dar, vreau sa-ti zic, ca si eu am crapat bara fata, am reparat-o si gata1
                              Plus de asta, parca acum imi pare ciudata masina ta fara kit1
                              Bafta in planurile tale!
                              Apropo: ma bucur ca te-am cunoscut!!
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • valeriuciprian- mersi de sfat....
                                Thejock3r-ramane de gandit pe viitor
                                iamagi- bara spate,a fost data la combinatie. Eleronul va urma.
                                laurentiu- mersi de gand.....sa stii ca ai fost un ''profesor'' din umbra,in privinta soferiei
                                dan.moraru-putea-m, dar daca a venit asa ''comanda''.....
                                sibianul- si eu ma bucur ca te-am cunoscut,in persoana. Sotiei mele, i-a placut ff mult kitul tau la masina, si mie de altfel......dar acum lasam asa.
                                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google