Nt 06 Lxe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Azi mi-am montat module cu impuls pentru geamurile electrice fata. Cu ocazia asta, am si renuntat la deflectoarele de aer.
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • Nu stiu cum mai este... Parca nu trebuie sa urezi nimic la asa ceva. Oricum eu va doresc doar atat.....Sa fie intr-un ceas bun cu ala mic / aia mica. Sa fiti iubiti

      Comment


      • ce tip de praguri ai ? dupa ce le-ai prins le-ai chituit ca nu se vede nici o diferentaD bsucces in continuare !!


        !! Casa de piatra !!

        Comment


        • Sunt prinse de caroserie si dat cu mult chit, astfel incat sa nu se observe incat au fost montate.. (intelegi tu ce am vrut sa zic)

          Ieri, mi-am dat jos gulerele de la inchizatoarele de pe portiere, le-am umplut cu poxipol, slefuit, vopsit ......demontat inchizatoarele de pe toate 4 portiere , si aplicat inapoi gulerele, acum sub forma de capace.
          MOtive:1.arata mai bine noul look
          2.pe spate-nu se joaca copilul la ele, pe fata- nu mai incomodeaza atunci cand stai cu bratul pe portiera (pe interiorul masinii)
          3.chiar daca lasi geamul deschis un pic mai mult, pt aer, nu risti sa iti traga de ele ciineva

          Dezavantaj:-nu stii (vizual) daca e sau nu inchisa masina--Intotdeauna trebuie sa verifici, sau sa o armezi cand pleci de langa masina---- dar in rest arata super.
          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

          Comment


          • Pune poze ma, nu te ascunde.


            Si acum... daca uiti cheile in masina (doamne fereste), cum mai deschizi portierele?
            sigpic

            Comment


            • sparge geamul...ca-l schimba dupa aia
              Mai cristi, da ce te-a apucat? Mai bine pune alarma la treaba

              Comment


              • daca uit cheile in masina......sunt atatea modalitati de a deschide loganul, si una din ele, nu implica spargerea geamului misule (nu ca mi-ar fi greu ) dar a 2a cheie, este intotdeauna la fumeie....
                poze am sa pun maine, caci nu am avut telefonul la indemana..
                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                Comment


                • aoleu, lasi cheia la fumeie? mare greseala.
                  vrem poze...poze

                  Comment


                  • Asteptam poze.
                    sigpic
                    https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                    http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                    Comment


                    • Poze

                      NU stiu cat de bine se vede..dar deocamdata ....cam astea sunt. Ideea este "furata" de la Paul.
                      Attached Files
                      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                      Comment


                      • Si mai am vreo 2 idei "furate"....1. de la geo, 2.de pe forum, 3. necesitate maxima....
                        Deocamdata nu spun ce anume, mai intai sa le pun in aplicare , si apoi sa vedem rezultatele.
                        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                        Comment


                        • vorba lui valeriu... care e ideea? umflii rotile?

                          Hai mai cristi, nu ne tine in suspans .


                          Pune poze mai mari data viitoare
                          sigpic

                          Comment


                          • la punctul 3 raspund eu...pune benzina

                            Comment


                            • Da...am pus si benzina, dar nu asta era pe lista prioritatilor mele.

                              Ieri si astazi...mi-am montat conductele de incalzie pentru spate (cumparate de la un MCV avariat), si oglinzi cu sticla incalzita. A durat ceva pana am reusit a face legatura electrica pentru incalzirea oglinzilor..dupa multe telefoane date...am legat firul de la oglinzi..direct de la firul de la luneta.
                              Poze nu reusesc sa pun acuma.....nu reusesc sa transfer din memoria tel in memoria cardului pozele facuta.
                              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                              Comment


                              • sub bord este un releu acolo gaseai si firul de dezaburire
                                stii tu... HZP ;)

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google