Logan II PANA CORBULUI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pe timp de noapte nu trebuie sa mai aprinzi faza scurta... de cati watti sunt leduriel... o poza pe timp de noapte cum se vand si cum se vede cu ele poti sa postezi, arata bine dar sunt prea puternice.

    Comment


    • Felicitari Fabian pentru lucrare..abia astept diseara sa vad live munca de "chinez"
      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

      Comment


      • Azi pentru ca a fost frumos afara, Croncanel a facut baie, iar in compartimentul motor s-a facut un pic de smotru.
        Dupa drumul pana la Suceava si inapoi ma asteptam la ciobituri pe capota din cauza pietricelelor dar se pare ca lacul rezista.
        Attached Files
        Last edited by GFN; 13 December 2014, 19:41.
        Captain of the black pearl

        Comment


        • ca noua
          AdY_JmL_2015

          Comment


          • @GFN - Nu cred ca sunt pietricele pe drumul spre Suceava. :-)
            Anul trecut mi-am "tatuat" parbrizul cu o pietricica, undeva dupa Buzau, in drum spre Bucuresti.

            Comment


            • Drumul spre Suceava m-am referit la tot drumul E85 pe tot parcursul se auzeau petricele cum bombardau pe dedesupt iar cand treceam pe langa masinile de pe contrasens aia le ridicau si le auzeam cum loveau pe portiere si parbriz.
              Pe la Buzau intradevar este nasol rau, spre Suceava sunt drumurile bune nu am ce sa comentez.
              Last edited by GFN; 14 December 2014, 00:05.
              Captain of the black pearl

              Comment


              • Câţi kilometri are acum maşina?

                Comment


                • Din martie pana acum 12500 sau 12700 km trebuie sa vad exact, m-am uitat azi dar nu am retinut exact.
                  Captain of the black pearl

                  Comment


                  • Înseamnă că s-a mai "lăsat" motorul, oricum, eu pe al meu l-am simţit că s-a "aşezat" cel mai bine după 20.000 de kilometri.
                    Multă baftă în continuare!

                    Comment


                    • La Multi Ani pe noul an.
                      In sfarsit a sosit comanda cu sprayurile cu ceara de cavitati.Am gasit pe un site ceara de cavitati marca Motip(made in Holland) la spray de 500ml cu furtunas pentru locuri greu accesibile ,am comandat 5 bucati ca sa nu fac economie nu imi pun baza in tratarea din fabrica.
                      Acum astept zile mai bune ca sa incep operatiunea de tratare anticoroziva.
                      Attached Files
                      Last edited by GFN; 6 January 2015, 16:20.
                      Captain of the black pearl

                      Comment


                      • La mulţi Ani şi ţie în noul an!

                        Poţi să-mi spui te rog frumos, cât te-au costat spray-urile cu pricina şi de unde le-ai comandat?
                        La cum se prezintă vremea şi la ce prognoză s-a emis pentru următoarea perioadă, sigur mai ai de aşteptat zilele acelea mai bune.

                        Comment


                        • in functie de producatorul de ceara, plaja de temperatura pentru aplicare optima este de 10-25 de grade C

                          Comment


                          • Sprayurile le-am comandat de aici

                            Cu totul comanda a costat 144 si ceva cu ce i-am lasat curierului 150 lei.
                            Captain of the black pearl

                            Comment


                            • Arata bine masina! Felicitari.

                              Comment


                              • Originally posted by GFN View Post
                                La Multi Ani pe noul an.
                                In sfarsit a sosit comanda cu sprayurile cu ceara de cavitati.Am gasit pe un site ceara de cavitati marca Motip(made in Holland) la spray de 500ml cu furtunas pentru locuri greu accesibile ,am comandat 5 bucati ca sa nu fac economie nu imi pun baza in tratarea din fabrica.
                                Acum astept zile mai bune ca sa incep operatiunea de tratare anticoroziva.
                                salut, am cumparat si eu catava spraiuri de ceara de cavitati ixell, si la fel ca si tine ma gandesc sa ii dau prin locurile speciale cu ea, tu ii vei da personal sau vei merge in service?
                                ar fi super daca poti relata dupa operatiune cum au decurs lucrurile, in orice caz trebuie dat pe vreme mult mai calduroasa, am inteles ca undeva la 20 -25 de grade este bine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google