Logan din Craiova

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by DJ-07-PJJ
    gat am revolvat... Impreuna cu cei de la Dacia am decis sa o fac pe casco... asa k mi-au revopsit tot plafonul... acum urmeaza tuning
    Scuze ca sunt asa curios...dar explica-mi si mie ce s-a scris in procesul verbal de constatare la CASCO?Ca din moment ce Dacia este de vina...asiguratorul ar trebui sa ii dea in judecata...asta in cazul in care intre tine si dacia nu s-a facut vreo intelegere...prin care sa te despagubeasca in vreun fel...
    am dreptate?
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #47
      Bine ca ti-ai rezolvat problema.Zilele trecute am vazut un Mercedes era tip mai nou cu un punct de rugina pe aripa spate, chiar daca a fost zgariata in locul ala tot nu trebuia sa apara rugina ca doar are tabla galvanizata.Dar asta e se mai fac greseli si pe la case mult mai mari. Spor la tunat si sa ai grija de loganel
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • #48
        sal

        intre mime si dacia nu a fost nici un fel de intelegere sau k dacia sa ma despagubeasca...dak ei faceau lucrul asta era Logic sa imi faca masina pe garantie... asa k au zis sa ma duc la casco...acolo mi-au scris in procesul verbal ca din cauza gainatului a sarit vopseaua...nu stiu daca este un lucru normal ... dar am ajuns la concluzia k la un logan trebuie sa iti faci casco pe viata... asta este sper sa nu ne mai intample..

        Comment


        • #49
          pai inseamna ca Dacia nu are nici o vina,daca s-a despagubit pe Casco...
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #50
            poti sa imi zici si mie la ce societate de asigurari ai casco?
            Dacia Logan Ambition 2006 1.5 dci 65cp
            10.000 km - 22.01.2007

            Comment


            • #51
              Sper sa nu se intample vreodata la a mea asa ceva ca zboara cu tot cu reprezentanta.Tribunalul ii mananca.Imi pare rau pt cele intamplate.
              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google