Dacia Logan IL-94-VLY

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • suntem vecini de cartier domnul NDL,iti vad masina mai mereu cand plec la munca si vin seara

    Comment


    • Originally posted by valy1233 View Post
      am uitat sa precizez ca am alimentarea pe contact la trapa,deci sanse 0 sa o gasesc deschisa
      Pai, gandeste-te ca primeste contactul o alta valoare, decat cea de inchis ( datorita acelor rezistoare de care am vorbit ). Nu ti se pare "normal" sa se intample ceva ( sa se miste intr-o directie oarecare ), daca primeste o valoare valida si diferita de cea de inchis ?

      Comment


      • Nu ma pricep la electrică,dar nu cred ceea ce spui tu

        Comment


        • Ce suspensie ai pe ea? Ta-technix?

          Comment


          • reglabila de clio,ta-technix

            https://youtu.be/iWtThfW6Zmo video cu trapa
            Last edited by valy1233; 5 September 2015, 23:37. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Originally posted by valy1233 View Post
              suntem vecini de cartier domnul NDL,iti vad masina mai mereu cand plec la munca si vin seara
              stiam. am mai stabilit asta. stai pe straduta de vis a vis, daca nu ma insel.
              cea de langa statia lui 137.

              Comment


              • I ai facut un test la spalatorie? Rezista "coafura" la apa sub presiune?
                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                Comment


                • like trapa si mi se pare ca se misca foarte bine...

                  Comment


                  • Like ! Like ! Like !
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • i-am facut multe teste la spalatorie,si nu intra apa
                      si oricum cine stie cum arata o trapa pe interior nu si-ar mai face probleme cu apa,ea are scurgeri pe fiecare colt,cu furtune trase pe fiecare stalp pana jos afara mai exact in spate pe aeratoarele alea de sub bara,iar in fata pe gaura de scurgere a pragului

                      Comment


                      • cumpar bara fata mcv clean!
                        sau modificata zender,clean

                        Comment


                        • Frumos, frumos!! Ar merge si capota puţin prelungită. Boxe pe 16,5 ? Ce brand? As fi pozitionat tweeterele in plasticul de pe stalpul spate ( la luneta ), fiind foarte aproape de ureche.
                          Last edited by andrei_mircea; 13 November 2015, 18:18.
                          My turbo lag, give your MPI, a chance

                          Comment


                          • boxele sunt DLS-uri,daca te uiti cu o pagina in urma o sa vezi
                            tweeterele nu mi-a trecut prin cap nici o secunda sa le pun acolo

                            Comment


                            • nu stiu cati dintre voi aveti probleme cu suspensia reglabila de la ta technix,mai exact mie cand luam viraj imi trosneau arcurile pentru ca nu functiona cum trebuie rulmentul de la flansa..bun,am bagat niste saibe distantier intre rulemnt si talerul de la arc si s-a rezolvat problema,dar a aparut alta..filetul de pe tija s-a miscorat..iar piulitele din oala(sus la motor) se strangeau putin,pana la fata asa ca am fost cu ele la strung si am mai dat 1cm de filet
                              dupa ce am dat jos am vazut cum sunt concepute aceste amortizoare..mai exact sunt 2 in 1 cum ar venii
                              si daca tot am fost la strung am facut niste piese,sa inlocuiesc acele saibe care le bagasem eu distantier
                              Attached Files

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google