Dacia Logan IL-94-VLY

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    multam,sunt abia la inceput sa zic..de vara asta am inceput serios la ea..
    pe viitor vreau sa fie ceva simplu..bara fata modificata..spate de ph2..ceva mai low
    in 2 cuvinte,simply clean

    Comment


    • #32
      Ar merge si oglinzi de MCV, vezi foarte bine in ele si va arata mai bine masina cu ele. Astea normale mereu mi s-au parut anoste.

      Comment


      • #33
        da,si alea va veni..vazusem undeva si cu semnal incorporat..de clio sau nu stiu ce renault

        Comment


        • #34
          Se gasesc si de Logan 2 , cu semnal in ele si se potrivesc perfect si la Logan 1

          Comment


          • #35
            dar, no offence, as scapa de colantul ala negru care mi se pare urat, mai ales in combinatie cu bleumarinul.

            Comment


            • #36
              Si Daciuta daca ar scapa de proiectoare ar arata intr-un mare fel,oricum ai inceput f frumos,succes pe mai departe !

              Comment


              • #37
                alea chiar nu dau rau. sunt stil rally cup. dar le-as colanta cu galben.
                mai de graba sa scape de semnalizarile alea duble, sau ce sunt alea de langa proiectoare.

                Comment


                • #38
                  capota portbagajului e vopsita,dar e provizoriu,e facut recent clean,mai am de rezolvat aripa dreapta spate,am lovit-o de 2 ori in acelasi loc si e facuta pe graba si vopsita la spray
                  dupa ce o rezolv la un tinichigiu vopsesc si aripa si capota in culoarea masinii
                  voi scapa si de proiectoare..bara ori va fi asta modificata,ori una de mcv
                  Last edited by valy1233; 22 October 2014, 10:58.

                  Comment


                  • #39
                    gata de iarna,pus filtru stock inapoi,jante de tabla echipate cu cauciucuri legale 185-65-r15 M+S..

                    intre timp era sa raman si fara talon,datorita farurilor si tobei sport..dar am scapat doar cu o amenda de 180 ron
                    Attached Files

                    Comment


                    • #40
                      in bucuresti ? te-am vazut de la balcon, cand iesisem la o bere si o tigare,
                      ca-i aratai masina mea baiatului cu care erai.
                      apropo, erau multe faruri cu lupa puse la vanzare pe aici.
                      oare de ce ? sincer, mie nu-mi mai plac cum arata cele cu lupa.
                      la inceput erau inedite si nu erau raspandite. dar acum, dupa mine, s-au cam fumat.
                      as merge pe un stil mai discret si de bun gust.
                      Last edited by B997NDL; 2 November 2014, 22:51.

                      Comment


                      • #41
                        ndl eu le am de 3 ani in faruri stock si nu am avut probleme cu garda
                        sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by B997NDL View Post
                          in bucuresti ? te-am vazut de la balcon, cand iesisem la o bere si o tigare,
                          ca-i aratai masina mea baiatului cu care erai.
                          apropo, erau multe faruri cu lupa puse la vanzare pe aici.
                          oare de ce ? sincer, mie nu-mi mai plac cum arata cele cu lupa.
                          la inceput erau inedite si nu erau raspandite. dar acum, dupa mine, s-au cam fumat.
                          as merge pe un stil mai discret si de bun gust.
                          in timp ce veneam la bucuresti,in localitatea Andrasesti,ma oprit judeteana ca mergeam doar cu pozitiile aprinse(angel eyes)
                          personal imi plac cele cu lupa..altceva nu exista aftermarket sa imi placa...nici cele stock nu imi plac
                          ii spuneam prietenului ca stiu masina de pe forum de aici

                          Comment


                          • #43
                            Şi...?Ai scăpat?Când te duci să recuperezi talonul?
                            sigpic

                            IL 1 3 MIU

                            Comment


                            • #44
                              am scapat,m-am milogit de el..i-am zis ca sunt tanar,ca imi place si mie..nu am bani sa recuperez talonul,nu am timp sa umblu,nici eu nu mai stiu ce abureli am inventat pe loc
                              mi-a dat amenda 180 ron ca nu aveam luminile de intalnire aprinse

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by rudy_grf View Post
                                Daca masina nu este Laureate sau Ambition , atunci capota de la portbagaj este cea normala fara eleron incorporat.
                                Gresit!Incepand din 2007 capota portbagajului la logan are acel eleron indiferent de nivelul de echipare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google