B-119-psp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Eu m-am gandit ca l-a cumparat de la cei care vin doar duminica. Mai sunt care vand pe unde gasesc loc sa isi prezinte marfa.

    Comment


    • #32
      Buton ECO

      Originally posted by Crs. Sandel View Post
      In targ Vitan, nu? Oare se gaseste butonul ECO si in timpul saptamanii(nu se plateste taxa de intrare) la cei cu tarabe?
      In cursul săptămânii nu se plătește intrarea, dar eu l-am luat de la cei care vin cu piese de Logan doar sâmbătă si duminica, cred ca la aia la magazine este mai scump. Sincer eu l-am pus si am mers putin cu el aprins in bord si nu se simnte nimic, cred ca este vrajala. Sâmbătă o sa fac un drum de vreo 900 km si o sa va zic daca merge sau nu

      Comment


      • #33
        Ieri am schimbat luminile la ceasurile din bord si o sa urmeze si luminile de la butoane. Stie cineva daca merg schimbate luminile la radioCd-ul de origine? A schimbat cineva pana acum? Postez si o poza....
        Attached Files

        Comment


        • #34
          Salut!
          Bine ai venit pe forum,la cat mai multi kilometri cu masina!
          Spor la tunarit!
          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

          Comment


          • #35
            Azi am trecut la rotile de vara, le aveam la tara si azi am avut timp de ele. Si asa anu asta le-am uzat mai mult pe asfalt. Punem si o poza
            Attached Files
            Last edited by nassicu; 15 March 2015, 21:08.

            Comment


            • #36
              Astazi incercam sa schimbam luminile la panoul de climatizare si la radio cd, pun si poze cu ea desfacuta.
              Attached Files
              Last edited by 77sky; 24 March 2015, 22:36.

              Comment


              • #37
                Spor la treaba !
                Poze cu lucrarea finala ?
                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                Comment


                • #38
                  Atat a iesit pana acum , mai trebuie schimbata lumina la displai , cred ca o sa-l fac rosu , poze decat 2, este mai frumos???
                  Attached Files

                  Comment


                  • #39
                    Ieri am schimbat si eu proiectoarele(valeo h16+ releu+siguranta) le-am dat jos pe cele de fabrica si le-am montat pe celelalte nefiind necesar sa schimb si instalatia lor care acum zace in portbagaj, sper sa pot sa o schimb cu alte produse. si scutul(plastic) sa inlocuit cu unul de metal(10lei) fara nici o problema. Poze nu am facut, la revizie trebuie sa schimb burduful de la planetara dinspre cutie, pierde ulei

                    Comment


                    • #40
                      Ultima data când am scris trebuia sa schimb burduful la planetara , rezolvat pe garanție. La revizia de 20 mii a trebuit sa schimb și cablul de ambreiaj ca începuse sa scârțâie foarte tare, tot pe garantie

                      Prima revizie la ei ma costat : 280 lei (manoperă+ spaga inclusa) + 550 ulei , filtre(+filtrele la gaz cumpărate de mine) la ei 2 filtre costau 250 lei
                      Last edited by nassicu; 14 October 2015, 07:13. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google