Bobbyred Cu Red-ul Lui ! !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    da stiu, nu am uitat cand ajung acasa le postez inca sunt la munca ( si am uitat cablu de la aparat ),pe la 22.30 ajung acasa si postez pozele cu fetele de usi

    Nu mai da quote la postul anterior
    Last edited by darksid3; 22 November 2008, 16:16.
    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

    Comment


    • #47
      Ii tare treaba cu statia. Ce mi-as pune si eu una.. Prinzi tot ce se vorbeste in trafic? Se anunta radare si politie si chestii deastea? In rest bune imbunatatiri.. Pacat ca nu ti-ai cumparat direct alta turbina..

      Comment


      • #48
        ms mult
        chiar este buna statia la drum lung si chiar si prin bucuresti si imprejurimi, sti din timp de baietii veseli ( de Nenea Politistu')

        scuze baietilor care m-au asteptat cu pozele aseara dar am fost corupt la o intalnire fulger la cet .
        pana diseara cel tarziu postez pozele cu fetele de usi si supensia
        scuze

        Nu mai da quote la postul anterior
        Last edited by darksid3; 22 November 2008, 16:20.
        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

        Comment


        • #49
          @BOBBYRED vezi ca iti tot atrag moderatorii atentia cand raspunzi unuia dintre noi sa scrii asa cum ti-am scris si eu atunci cand vrei sa raspunzi in parte la unul sau la altul si pt fiecare faci cate o chestie deasta: @POPESCU si scrii, @VASILE si bagi. Sau te duci in josul paginii si ai acolo un chenar liber pt un anunt nou.
          Asteptam pozele!

          Comment


          • #50
            Si ultimele doua achizitii pentru red,
            in a 3 a poza se poate vedea ornamentul vechi vopsit
            astazi aveam de gand sa le montez si pe spate dar vremea si-a spus cuvantul..Poate maine daca numai ploua,am sa postez un filmulet cu tija de actionare a clapetei cu am modificat o eu..
            stalpii de plastic inca nu sunt vopsiti indata ce termin operatiunea poste pozele cu rezultatul
            Attached Files
            Last edited by bobbyred; 22 November 2008, 22:54.
            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

            Comment


            • #51
              Frumos domnule,poate pana la craciun vin si ale mele Dar dece ai doua feluri de jante pe masina ?
              LOGAN--> <--TOYOTA

              Comment


              • #52
                Cred ca si-a schimbat jantele de aliaj cu unele de tabla cu caucioace de iarna
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #53
                  dan.Gutu
                  hehe bun,
                  am apucat sa pun jantele de iarna (cele de tabla) si am zis sa fac pozele cu cauciucurile de vara ( talon mai mic 55) si cu cele de iarna ( talon pe 65) sa vad diferenta

                  thejock3r
                  cine stie,stie domne...
                  Last edited by bobbyred; 22 November 2008, 23:02.
                  Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                  Comment


                  • #54
                    Arata super cu noile fete de usi,imi plac mult

                    Comment


                    • #55
                      Supercar
                      ms
                      poate intri si tu pe mess si ma juti si pe mine intr-o problema,unde mi-am prins urechile
                      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                      Comment


                      • #56
                        Arata talent cu noile fete de ushi . Ce i-as lua si eu !!!
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • #57
                          Mersi
                          pai ce stai pe ganduri....Treci la treaba
                          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                          Comment


                          • #58
                            felicitari bobbyred...arata super masina si sa te bucuri de ea!oare acele chestii argintii pt maner si prelungirea manerului nu se gasesc separat?eu am un preference ph2 dar manerul nu se intinde precum al tau.numai bine

                            Comment


                            • #59
                              mersi de urari, banuiesc ca se gaseste si separat vorbeste cu bogdan_17ee de la el am cumparat fetele poate te ajuta el
                              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                              Comment


                              • #60
                                smecherie mare cu panourile alea negre. da bine rau..mai ales ca ai si masina
                                sa ai spor la ele.
                                cat ai dat pe ele ?
                                vezi ca zilele astea ma duc sa fac stikerele alea...si cand le am te anunt
                                numai bine si sanatate

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google