Bobbyred Cu Red-ul Lui ! !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    mersi george, inca caut pentru montaj ce am gasit pana acum nu monteaza daca nu cumperi de la el..
    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

    Comment


    • #92
      Bobbyred ai sunat la numarul care ti l-am dat?la tipul ala din bucuresti? el monteaza. daca erai in sibiu ti le montam eu. nu e mare filozofie, dar trebuie sa ai rabdare. si ce recomand eu sa vopsesti interiorul farului negru.
      Last edited by cristivsb; 21 January 2010, 01:26.

      Comment


      • #93
        sa la stapanesti sanatos boby si sa le vedem cat mai repede pe masina

        ps.. cat te-au costat ?

        Comment


        • #94
          Originally posted by cristivsb View Post
          Bobbyred ai sunat la numarul care ti l-am dat?la tipul ala din bucuresti? el monteaza. daca erai in sibiu ti le montam eu. nu e mare filozofie, dar trebuie sa ai rabdare. si ce recomand eu sa vopsesti interiorul farului negru.
          inca nu am sunat saptama viitoare il sun pentru moment nu am avut timp( sunt prins cu munca preaviz....),ai ceva poze sa imi trimiti sa vad cum se vede pe fond negru cu ele vopsite
          trimite mi te rog numarul tau pe PM


          ady BAC

          mersi ,cu siguranta o sa le vezi la treaba, pretul ti-l trimit pe PM ( nu fac reclama aici )
          nu faci nici o schimbare la vechiul xenon?
          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

          Comment


          • #95
            poze cu pe negru...o sa-ti dau eu saptamana viitoare cand le montez io
            io vreau sa le fac pe interior negre
            Life is short...play more!
            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

            Comment


            • #96
              Faruri cu lupe si cu farul vopsit negru pe interior are baiatul cu MCV-ul alb (ambulanta).
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • #97
                Eu l-as face rosu.
                LOGAN--> <--TOYOTA

                Comment


                • #98
                  trimi-ti poze sa vad cum se vad sa imi fac o idee ( nu am chef de prelucrat un fotoshop)
                  astept pozele de la voi( bolo, alex )

                  dan
                  cred ca ar da bine si pe rosu,dar cu negru cred ca este mai bine,
                  Last edited by bobbyred; 21 January 2010, 19:24.
                  Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                  Comment


                  • #99
                    Daca-l mai vad parcat, sau ma mai intalnesc cu el la o discutie o sa ii zic sa faca o poza, n-am niciun contact de-al lui, venea inainte la intalniri, mai rar, cred ca stii MCV-ul ala alb complet cu folie. Acum are bad boy, lupe, farurile negre pe interior, si bara de mcv alba complet, arata super.
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • frumos boby ma bare si pe mine un gand din asta ,multa bafta
                      stii tu... HZP ;)

                      sigpic

                      Comment


                      • mersi sandu,pai ce mai stai pe ganduri..treci la treaba hehehe
                        inceput i greu....
                        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                        Comment


                        • salutare la toata lumea,
                          cine imi poate spune si mi e cu ce sunt lipite farurile original ( pe ele am vazut ca scrie ELBA ) de fabrica la logan, in cantul dintre sticla si corpul farului am vazut ca este un mastic,silicon ce o fi de culoare gri ,care in contact cu caldura nu se dezlipeste neam,farurile sunt noi de origine nu turcesti
                          astazi am fost cu ele la un baiat pentru a monta lupele in ele si le-a incalzit cu feonul si nu au mers desfacute .....
                          poate imi spune cineva o alta idee,
                          Last edited by bobbyred; 29 January 2010, 23:10.
                          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                          Comment


                          • Eu le-am incalzit la o soba din aia cu butelie, se desfac foarte greu.. Am reusit intr-un final sa montez lupele, faza lunga cam lasa de dorit.
                            INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                            Comment


                            • bobby stai linistit.. cu feonu nu o s-a reusesti niciodata am incercat eu pe unul spart si nimic ...se topeste plasticul si el nare nici o treaba eu cred ca trebue incalzit tot ...cu feonul se incalzeste intro parte si se raceste in cealanta parte in concluzie munca in zadar... mai bine apelezi la cine se ocupa cu asa ceva asta s-a nu strici bunatate de far bafta si mai vorbim
                              stii tu... HZP ;)

                              sigpic

                              Comment


                              • sandu
                                pai asta am facut astazi cu baiatu asta care cica a montat asa ceva.....la incalit pe o parte cu feonu si nimik aproape ca se topea plasticu din spate cel negru si geamu nimik..

                                fane

                                spune -mi te rog mai exact cum ai facut ca,mi a mancat zilele farurile astea daca era sa stiu de la inceput ca este ata f...... numai imi trebuia...
                                eu le-am facut proba si chiar bat bine si pe faza lunga ( le -am probat la garaj si bat bine si pe scurta si pe lunga )
                                de cat ai becurile, le-ai cumparat de unde ti-am spus?
                                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google