B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jantele negre dau urat pe masina lui si mai ales stilul pe care la ales Rosu-Alb ... parerea mea e ca ar trebui vopsite alb (cu buzitele rosii optional) .... daca ar fi ale mele leas face aurii gen Subaru .... Bafta
    ABS+ 1.6

    Comment


    • eu votez poza 5, dar jantele in culoarea originala ...
      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

      Comment


      • poza 5
        pe fata pune-ti o folie mai deschisa la culoare,sa se vada prin ea si nu o sa ai probleme...pe mine m-a iertat cel mai periculos politist din MSilegalitati...toata lumea are,asa ca...cu una in plus nu-i bai)
        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

        Comment


        • pe alb da cel mai bine, zik yo.....bafta!!!

          Comment


          • Nu stiu daca conteaza, dar parerea mea e sa le lasi la culoarea lor originala, mai ales daca vrei sa renunti si la dungile de pe portiere.
            Si eu cand le-am luat pe ale mele voiam sa le fac albe si sa pun dungile de logan cup, dar crede-ma ca dupa ce am pus jantele astea m-am razgandit instantaneu si parca nici dungile de cupa nu-mi mai vine sa le pun pe masina.
            Iti doresc sa le stapanesti sanatos si fara incidente neplacute!
            sigpic

            Comment


            • pune-le pe masina si le mai "vopsim" si in alte culori

              Comment


              • ultima
                cel mai frumos contrast
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by CataFOF View Post
                  ma eu vreau sa le tratez cum se cuvine cu sablare , vopsea electrostatica etc si tu imi spui ca le macelaresc ?
                  Cand am zis macelarit ma refeream la faptul ca din punctul meu de vedere, sa vopsesti alb niste jante de touring e o "crima", nu ma refeream la calitatea manufactorii
                  sigpic
                  ^Logan turbat (WIP)^

                  Comment


                  • ultima poza cata da cu jante culoare originala..puneti folie si pe fata cu omologare nu o sa patesti nimic.bafta...
                    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Comment


                    • Bagati mintile in cap si lasale asa,sau fale rosi.....
                      sigpic

                      Comment


                      • asa zic si eu sa le lasi asa, sau daca vrei fa-le tot culoarea care au fost. parca asa le sta cel mai bine. important e sa le invarti repede, nu ce culoare au

                        Comment


                        • asa le las atunci , astept maine sa ma apuc de masina si sa vad pe viu cum arata.
                          eu stiam ca si cea mai transparenta folie pe fata , tot au motiv sa te opreasca si sa ai belele.
                          daca ma opreste de folie , (chiar daca sunt legal)si ma verifica si sunt ok , se uita pe la jante , pe la toba etc

                          am pus si corpul pe masina , cand motorul e rece , sta ok relantiul , cum se incalzeste , sare la 1500rpm.
                          se simte bine bine , raspunde foarte promt la acceleratie.
                          o sa`l rezolv cu un banut de metal cat de curand.


                          si ultima poza cu jantele impreuna.
                          Attached Files

                          Comment


                          • conusmul cum este ? ... la mers normal a crescut sau e tot ca inainte ?

                            mai bine nu ii pune folie pe fata ! chiar daca e legala ... se leaga, cum ai spus si tu de altceva !
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • pai l`am pus de test ma , 2-3 ture , normal ca o sa cresca acolo umpic , e si normal , mai ales cand o alergi.
                              da la mers normal nu`mi fac griji.

                              Comment


                              • is foarte smekere ATS-urile imi plac la nebunie

                                ce faci cu celelalte jante?
                                http://www.youtube.com/watch?v=CqjwtuQAk-A

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google