B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fof-ule acuma analizam pozele iar, ar merge sa renunti la cuiele de pe capota
    Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

    Comment


    • Arata bine cu noile jante.Ar trebui vopsite bandourile in culoarea masinii.
      sigpic
      https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
      http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

      Comment


      • Originally posted by Carmelo View Post
        Adevaru este ca la cat de bine dau jantele merita sa postezi de 2 ori.
        Glumeam si eu Cata.Vorba lu ala micu "arata SENZAAAATIOOOONALLLLLLL mha ciocoflendere"
        nu e vina mea , nu stiu ce are forumul de merge greu , multe blocari de pagina
        Originally posted by Niki B View Post
        De ce scrii ma de 2 ori de 2 ori, crezi ca nu inteleg?

        Fa'i plafonul alb! Bine, imi place si asa... dar fa'l alb!
        Te salut!
        nu il fac alb ,un motiv ar fi ca il copiez grosolan pe golan91.

        Originally posted by Thejock3r View Post
        FOfonea - ai o sedinta foto de la mine ) acum merita )
        mersi , ne auzim cand pisca umpic caldura.

        Originally posted by mc_alienu View Post
        arata mai bine (parerea mea) fara dungi...
        si a ta si a multora , printre care si decizia mea +andreea , de a face o schimbare.

        Originally posted by FloNZN View Post
        in poze,esti obisnuit cu dungi,dungi si iar dungi...daaaaaaaaaar acu e superimi place si miemai pot pune inca o tura de"doua puncte ics"?pana la urma cu folia cum faci?daca pui folie pe geamuri pui si la stalpi nu?
        imi place cu folie , ceva deschis , nu negru smoala , dar nu risc , militia la noi sa pus pe treaba urat , vad mereu razii , controale , radare.

        Originally posted by Laur-ZCL- View Post
        Felicitari si din partea mea. se cunoaste diferenta de culoare de la dungii s-au a ramas perfect,acum fai geamurile negre.bafta
        vopseaua la fel ca inainte , fara nici`o diferenta , o vezi la brasov.

        Originally posted by 17PnF View Post
        fof-ule acuma analizam pozele iar, ar merge sa renunti la cuiele de pe capota
        alea raman , au ceva aparte plus au fost cazuri de capote date peste "cap".

        Originally posted by dan.moraru View Post
        Arata bine cu noile jante.Ar trebui vopsite bandourile in culoarea masinii.
        am zis ca masina v`a intra la vopsit , printre care si unele elemente.

        multumesc pentru urari celor care nu am apucat sa zic , pe viu e alceva

        Comment


        • Vorba aia... e altceva domne', aaaltceeeva praactic...

          Arata super, asa s-o lasi, iar cu folia, propun o folie transparenta cu tenta rosie, cam cum are dsign tenta de albastru pe a lui, zic si eu, nu stiu cum o sa arate pe rosu.
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • arata suuper bine asa fara dungi..dar io zic ca merita o folie pe gemuri.
            sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Comment


            • Foarte frumoasa masina, mai ales acum ca este simpla.Nu sunt atat de sigur ca merita folie pe geamuri..."chestiile" de pe capota din fata ajuta la ceva sau sunt doar pentru dsign? Apropo de DSIGN , la el am vazut "chestiile" pe capota.

              P.S. sa imi spuna si mie cineva care este denumirea "chestiilor" de pe capota )
              Last edited by alex.dinca91; 22 February 2011, 01:14.
              Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

              Comment


              • mai imi zicea cineva ca sunt luate din targ si prinse cu dubla banda adeziva.
                sunt OMP-uri, au rol de a prevenii deschiderea capotei in mers , deci pica varianta cu design-ul.
                oricum , o tiganie facuta de mine , pentru multi e o bataie de joc in a gaurii capota.

                folie daca pun , v`a fi clar ceva negru deschis , nici`decum rosu sau alta nuanta.

                Comment


                • Mie chiar imi plac, mai ales acum ca stiu ce rol au!Nu stiu daca ar da bine pe culoarea mea pentru ca imi cam fac cu ochiu'...
                  Last edited by alex.dinca91; 22 February 2011, 01:36.
                  Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                  Comment


                  • Cred ca arata mai bine fara acele stickere. Te-am intalnit de cateva ori prin trafic, pe la Polivalenta si mi-a placut mult masina.

                    O singura intrebare am: capota din ce material este? Sigur are nevoie de bonnet pins (chestiile de pe capota)?

                    Un model care ar arata mai bine pe masina ta ar fi acesta. S-ar asorta foarte frumos alaturi de bandourile negre!

                    Comment


                    • Ce faceai cataline aici ?) le aratai "spatele" sau numari monezile
                      Attached Files
                      My turbo lag, give your MPI, a chance

                      Comment


                      • Originally posted by on1x1 View Post
                        Cred ca arata mai bine fara acele stickere. Te-am intalnit de cateva ori prin trafic, pe la Polivalenta si mi-a placut mult masina.

                        O singura intrebare am: capota din ce material este? Sigur are nevoie de bonnet pins (chestiile de pe capota)?

                        Un model care ar arata mai bine pe masina ta ar fi acesta. S-ar asorta foarte frumos alaturi de bandourile negre!
                        mersi , capota este din tabla cu putina fibra de sticla
                        da , am nevoie de sigurante , cele prezentate de tine mi`au placut si mie , dar nu mai stau sa fac alte modificari pt ele.

                        Masina a fost dusa la vopsit , spre sfarsitul saptamanii e gata.
                        sper doar sa nu ninga prea mult , sa pot iesii cu ea la bulevard

                        Comment


                        • arata foarte bine cata parerea mea e ca jantele astea sunt facute sa ramana argintii :d albe bat spre EvoCourse (ok) ..... negre bat spre Wolfrace :d

                          App: ciudat cauciucul de pe spare e luat de la F1 ? ))
                          Interactive Design Lights & Sound <- click

                          Comment


                          • Originally posted by Mishu View Post
                            uite Cata putin ajutor
                            ultima e mai speciala
                            Foarte speciala , scufita rosie , jantele sa ramana argintii.
                            sigpicTransport marfa !

                            Comment


                            • eu am ceva cu negru imi place cum da pe rosu

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google