B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu stiu daca se potrivesc
    ce insemne ai pe ele ? interior 60.1 si exterior 63.3 ?
    cu banutul sa vedem , cica nu ar sta relantiu corect , daca e ceva , il fac din metal.

    mersi katalin_89 !

    Comment


    • la interior au sigur 60.1 dar la exterior trebuie sa merg in garaj sa vad . daca au cat iti trebuie , ti le fac cadou, ca eu n-am ce face cu ele .

      Comment


      • Belea jantele Cata.
        Ms frumos pt ajutor.
        AG 16 Y M A

        Comment


        • Ba, sa nu te puna dracu sa faci ATSurile albe ca te alerg cu lopata incinsa! Alea-s roti de touring nu de raliu
          Nu te mai lua dupa toti fanii Logan Cup care si-ar vopsi si spinnerele albe ca sa fie "rally".
          Era sa uit: sa le stapanesti sanatos! Ma bucur ca lu Golanu n-o sa-i fie dor de ele, vad ca si-a luat altele
          sigpic
          ^Logan turbat (WIP)^

          Comment


          • ba dexter , sunt prea banale asa , parca sunt roti de fabrica , cu aceea culoare.
            Silviu , anunta`ma te rog si discutam.

            Comment


            • de ce nu ii mai pui dungile?
              nenea ori e de curse ori numai e?

              Comment


              • loganule, bad boy si clean si ats sau dungi cup? De ce vorbesti aiurea? )
                sigpic

                Comment


                • Daca renunti la dungi, lasa bre jantele cum sunt de la mama lor, nu le mai tigani!

                  A, la rosiatica asta, cred ca i'ar sta bine cu plafonul alb.
                  Last edited by Niki; 17 February 2011, 20:40. Reason: Automerged Doublepost
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • cat a fost corpu ala clapeta mare? de mult ma racaie o idee....cica da cuplu jos

                    Comment


                    • combinatii ma Ravzane , dar mai mult de 150 ron nu cred ca te duce.
                      plafon alb ? lasa sa vedem cum pica asa si pe urma vedem ce facem si cum facem.

                      Comment


                      • Le'ai pus pe masina? Hai ca vine caldura... culc'o!
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • Nu prea vine caldura, eu zic sa mai astepte.
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • nenea, nu le pune deocamdata, nu vine caldura, azi pe aici a nins
                            sigpic

                            Comment


                            • eu zic sa nu-i faci plafonul alb!

                              Comment


                              • Sa le stapanesti sanatos fofeata....invartele cat mai tare si hai cu ele sus,ca nu vreau sa fiu singuru care sufera cu roti de vara iarna))....
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google