B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a iesit bine bravo ...sa o vad si eu live ... poate ne lasa vremea saptamana asta sa-ti rezolv ce m-ai rugat

    Comment


    • Cata ce roscata focoasa ti-ai tras ;) felicitari!

      Comment


      • Ba, nu mai esti original deloc...

        StopĆ¹ri ciuning, faruri si mai ciuning... Hai cu baghetele cromate la metru, stiu eu un loc de unde iei ieftin... Cu cine ma mai pozez eu acuma la curse?



        PS: Ma bucur ca ai spoit capotele, poti pune caderea de pe fata pe minus ca sa arate si mai agresiva.
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by dsign View Post
          Ba, nu mai esti original deloc...

          StopĆ¹ri ciuning, faruri si mai ciuning... Hai cu baghetele cromate la metru, stiu eu un loc de unde iei ieftin... Cu cine ma mai pozez eu acuma la curse?

          .
          Las ca pozeaza cu mine,tu pozezi singurel cu Fr-uri,cupre etc.app ai un PM
          Cum ai rezolvato cu vopsitoru???$$$$???in poze arata foarte bine.
          sigpic

          Comment


          • Sa o stapanesti sanatos, a iesit ceva frumos.

            Comment


            • Originally posted by B-63-XKN View Post
              Ce seamana cu B-11-BFF...
              da ma ce seamana , dar nu prea rasare....
              Originally posted by cos_min_i View Post
              a iesit bine bravo ...sa o vad si eu live ... poate ne lasa vremea saptamana asta sa-ti rezolv ce m-ai rugat
              pai mai iesi pe afara , nu prea te mai vede lumea
              Originally posted by dsign View Post
              Ba, nu mai esti original deloc...

              StopĆ¹ri ciuning, faruri si mai ciuning... Hai cu baghetele cromate la metru, stiu eu un loc de unde iei ieftin... Cu cine ma mai pozez eu acuma la curse?

              PS: Ma bucur ca ai spoit capotele, poti pune caderea de pe fata pe minus ca sa arate si mai agresiva.
              sa sti ca baghete are tata prin cutiile cu piese de la vechea dacia , totul are un inceput
              trebuiau vopsite , am zis cand da caldura ca le fac , dar e bine si acum.
              ma mai gandesc cu caderile , vedem.
              hai sa`ti fie bine acolo unde esti.

              Originally posted by GOLAN91 View Post
              Las ca pozeaza cu mine,tu pozezi singurel cu Fr-uri,cupre etc.app ai un PM
              Cum ai rezolvato cu vopsitoru???$$$$???in poze arata foarte bine.
              iti spun afara golane , sunt prea multe de povestit .

              astept corpul ala clapeta de la ciuning , sa`l punem pe masina , vine sezonul acuma
              mersi inca o data la toti pentru vorbele de bine.

              Comment


              • E URATAAAAAAAAAAAAAAAAAAA)e vopsea la cuptor nu?
                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                Comment


                • Bai frate, masina asta arata exact cum imi doream eu... sa o fac pe a mea!

                  Succesuri!
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • Mai Cata, mie nu-mi place ma . Acum serios, nu mai are nimic din vechiul FOF, nu mai are nimic special, decat garda la sol . Succes in continuare!
                    sigpic

                    Comment


                    • eram satul deja de dungi de cupa , mi sa scarbit , sincer.
                      unde vezi numai dungi , lasa ca arata mai bine asa simpla.
                      daca deschid un vot , sigur castiga varianta asta simpla...pe pariu.

                      florine , e vopsea pe baza de apa ...

                      Comment


                      • Masina arata mult mai rafinat acum. Imi place.
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • Asa e, prea multe dungi, da' nu mai are acel ceva pe care-l avea FOFu . Poate gasesti tu ceva sa-i redai farmecul de odinioara
                          sigpic

                          Comment


                          • Poti incerca si altfel de dungi...mai curbate.
                            Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                            Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                            www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                            Comment


                            • imi place cum arata acuma masina, jantele orice ai face tot negre trebuie sa ajunga si nu ma lua cu chestii de genul ca asa avea si Felix )
                              Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                              Comment


                              • Daca el isi face jantele negre atunci le fac si eu pe ale mele rosii.

                                Cata, da-mi si mie un pm te rog si spune-mi unde ai dus masina la vopsit... a iesit bine de tot.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google